Muhtar Adayı Sarı MHP'yi Ziyaret Etti

Muhtar Adayı Sarı MHP'yi Ziyaret Etti

Muhtar Adayı Sarı MHP'yi Ziyaret Etti

Yeni Mahalle,nin üçe bölünmesinden sonra 4 Mart 2012,de Atatürk Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi,nde yapılacak seçimler öncesi, Cumhuriyet Mahallesi,nin Muhtar Adayı Erdal Sarı, aza adayları ile birlikte MHP Yatağan İlçe Teşkilatı,nı ziyaret etti.

Yeni Mahalle,nin üçe bölünmesinin ardından oluşan Atatürk Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi,nde 4 Mart Pazar günü yapılacak muhtarlık seçimleri öncesi muhtar adayları ziyaretlerine devam ediyor. Cumhuriyet Mahallesi,nden muhtar adayı olduğunu açıklayan Erdal Sarı da aza adayları; Hayati Kibar, Vahit Küçük, Ergün Zungur, Celal Uçar, Erdal Baş, Kadir Deveci, Mesut Yatağan ve Åžükrü Öztekin ile birlikte MHP Yatağan İlçe Teşkilatı,nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Yılmaz Karamersin ve partililerle tanışıp bir süre sohbet etti.

Cumhuriyet Mahallesi,nden Muhtar Adayı Erdal Sarı ziyaret sırasında yaptığı açıklamada; “seçildiğim takdirde, muhtarlığa gelme imkânı olmayan özürlü, yaşlı ve hasta vatandaşların telefon etmeleri halinde azalarımla vatandaşın evinde hizmet vereceğiz. Halkımı en iyi şekilde temsil etmek için adayım. Bizleri kabul ederek misafirperverliğini gösteren MHP İlçe Başkanı Yılmaz Karamersin,e teşekkür ediyoruz” dedi.

Yılmaz Karamersin ise yaptığı açıklamada; “4 Mart tarihinde yapılacak olan muhtarlık seçimlerinde yarışacak olan bütün muhtar adaylarımıza başarılar diliyoruz. İnşallah Yatağan için hayırlı olur” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68