Muhtar Adayı'ndan AK Parti'ye Ziyaret

Muhtar Adayı'ndan AK Parti'ye Ziyaret

Muhtar Adayı'ndan AK Parti'ye Ziyaret

Yeni Mahalle'nin üçe bölünmesinden sonra yeni oluşan mahallelerde seçim heyecanı giderek artıyor. 4 Mart 2012 tarihinde yapılacak olan muhtarlık seçimleri için aday olan Erdal Sarı, dün, aza adaylarıyla birlikte AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.

Yeni Mahalle'nin üçe bölünmesiyle kurulan Cumhuriyet Mahallesi'nin muhtarlığına aday olduğunu daha önce açıklayan GELİ Emeklisi Erdal Sarı, çalışmalarına giderek hız verdi. Aza adaylarını belirleyen Erdal Sarı, aza adayları Hayati Kibar, Vahit Küçük, Ergün Zungur, Celal Uçar, Erdal Baş, Kadir Deveci, Mesut Yatağan ve Åžükrü Öztekin ile birlikte ekip olarak, dün, AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Mustafa Toksöz'ü makamında ziyaret etti.

Çalışmalara ara vermeden devam ettiğini belirten Erdal Sarı; “seçildiğim takdirde, muhtarlığa gelme imkânı olmayan özürlü, yaşlı ve hasta vatandaşların telefon etmeleri halinde azalarımla vatandaşın evinde hizmet vereceğiz. Halkıma en iyi şekilde temsil etmek için adayım. Bizleri kabul ettiği için AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toksöz'e çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir süre Sarı ve ekibi ile sohbet eden AK Parti İlçe Baş-kanı Toksöz, “muhtarlık seçimlerini yakından takip ediyoruz. Adayları ve aza adayları ilçemizin bilinen simaları. 4 Mart 2012'de yapılacak olan Muhtarlık Seçimi için Erdal Sarı'ya ve ekibine başarılar diliyorum. Bu seçimin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum, ayrıca bu nazik ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96