Muhtar Adayından Keşkek İkramı

Muhtar Adayından Keşkek İkramı

Muhtar Adayından Keşkek İkramı

Yeni kurulan Atatürk Mahallesi,nde 4 Mart Pazar günü yapılacak olan Muhtarlık Seçimleri,nde aday olan Mehmet Küçük, Cumartesi Pazarı,nda halka keşkek ikram etti.

Yatağan,da yeni kurulan iki mahallede muhtarlık seçimleri yaklaştıkça seçim heyecanı da artıyor. Muhtar adayları kendilerini tanıtmak için çeşitli yöntemler deneyerek halkla tanışıyorlar.

Yeni Kurulan Atatürk Mahallesi,nde 4 Mart Pazar günü yapılacak olan Muhtarlık Seçimleri,nde aday olan Mehmet Küçük, Cumartesi Pazarı,nda halka keşkek ikram etti.

Mehmet Küçük ve aza adaylarının hazır bulunduğu keşkek ikramı etkinliğine, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, İl Genel Meclis Üyesi Eyüp Katırcı, CHP İlçe Başkanı Kamil Genek, Maden-İş Sendikası Åžube Başkanı Süleyman Girgin, Sendika Sekreteri Osman İlhan ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Mehmet Küçük; “mahalle halkıyla daha iyi tanışmak ve kaynaşmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik. Çalışmalarımız devam ediyor. Etkinliğimize katılan, katılmayan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90