Muhtar Ateş: “Eskihisarlıların yüzü gülüyor”

Yatağan’ın Eskihisar Mahalle Muhtarı Cafer Ateş, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek ve Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ile kahvaltıda bir araya geldi. Ateş, burada yaptığı konuşmada, mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Eskihisarlıların yüzünün güldüğünü söyledi.

Muhtar Ateş: “Eskihisarlıların yüzü gülüyor”

Eskihisar Mahalle Muhtarı Cafer Ateş, mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etmek için kahvaltı programı düzenledi.

Programa, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Stratonikeia Antik Kenti Kazı Başkanı Prof. Dr. Bilal Söğüt, Eskihisar Jandarma Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Erkan Akışık ve Belediye Meclisi Üyesi Ercan Özkan katıldı.

Burada konuşan Mahalle Muhtarı Cafer Ateş, Eskihisar’a yapılan hizmetlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yatağan Belediye Başkanlığına seçilen Mustafa Toksöz, göreve gelir gelmez ihtiyaçlarımızı sordu. Bizler de bir takım taleplerde bulunduk. Sağ olsun kendisi kısa süre içerisinde taleplerimizi bir bir yerine getirmeye başladı. Sayesinde Eskihisarlıların yüzü gülüyor. Kaymakamımız da Yatağan’a geldiği günden bu yana mahallemize önem gösteriyor. Kaymakamımıza ve belediye başkanımıza mahallemize yaptıkları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaymakam Çiçek de, “Cafer Ateş muhtarımız, mahallesine hizmet etmek için yoğun çaba harcayan muhtarlarımızdandır. Kendisiyle sürekli irtibat halindeyiz ve talepleri doğrultusunda vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz. Bundan sonra da koordineli çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Belediye Başkanı Toksöz ise, “Göreve gelir gelmez tüm mahallelerimizin ihtiyaçları hakkında bir rapor hazırladık. Bu rapor doğrultusunda Eskihisar Mahallemize acil olarak kilitli parke ihtiyaçtı. Biz de 5 bin metrekare parke taşı döşemesine başladık. Kısa süre içerisinde bu hizmetimiz tamamlanacak. Eskihisarlılar için hizmetlerimiz bununla da sınırlı kalmayacak, düğün yeri gibi birçok hizmeti Eskihisarlılarla buluşturmak için yoğun mesai harcıyoruz. Bize verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER