Muhtar Küçük’ten Büyük Destek

Atatürk Mahallesi Muhtarı Mehmet küçük ve azaları Maden-iş Sendikası ziyaret ederek özelleştirmeye karşı verecekleri mücadeleye destek olacaklarını açıkladılar.

Muhtar Küçük’ten Büyük Destek
 Dün beraberinde Aza üyeleriyle birlikte Maden-iş sendikasını ziyaret ederek Şube Başkanı Süleyman Girgin ve yöneticilerle görüşen Muhtar Küçük Yatağan Enerji ve Maden işçilerinin işyerlerinin özelleştirilmesine yönelik sergileyecekleri karşı duruşa destek vereceklerini açıkladı. Yatağan Termik santrali ve GELİ Kömür işletmelerinin özelleştirme kapsamına alınarak özel şirketlere satışının vatana ihanet olduğunun farkında olduklarını ve bunu kabullenemeyeceklerini belirten Muhtar Küçük, bu kapsamda Yatağan Maden-iş ve Tes-iş Sendikalarına yapacakları mücadele ve direnişte destek olacaklarını söyledi.

Maden-iş Şube Başkanı Süleyman Girgin ise Atatürk Mahalle muhtarı Mehmet küçük ve ekibinin emek dünyasının sesine kulak vererek ve hassasiyet göstererek destek olacak olmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Öte yandan Muhtar Küçük ve ekibinin önümüzdeki günlerde Yaütağan Tes-iş Sendikasını da ziyaret edecekleri öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2013, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56