Muhtardan Keşkek İkramı

Atatürk Mahallesi Muhtarı Mehmet Küçük ve azaları geçtiğimiz cumartesi günü İnönü Parkı’nda vatandaşlara keşkek ikramında bulundu.

Muhtardan Keşkek İkramı
 Atatürk Mahallesi Muhtarı Mehmet Küçük ve azaları tarafından düzenlenen ve sponsorluğunu Yatağanlı İşadamları Mesut Günay ve Mehmet Serhat Serdaroğlu’nun yaptığı keşkek geleneksel keşkek etkinliği geçtiğimiz cumartesi günü saat 11.00’da İnönü Parkı’nda düzenlendi.

Muhtar Mehmet Küçük ve azalar tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen keşkek etkinliğine Muğla İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar, Yatağan Belediye Başkan Vekili Tarcan Oğuz, CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek ve parti yöneticileri, MHP Yatağan İlçe Başkanı Servet Göka ve parti yöneticileri, sendika, sivil toplum örgütü temsilcileri ile vatandaşlar katıldılar.

Atatürk Mahallesi Muhtarı Mehmet Küçük; “Mahalle halkıyla daha iyi tanışmak ve kaynaşmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik. Çalışmalarımız devam ediyor. Etkinliğimize katılan, katılmayan tüm vatandaşlarımıza ve etkinliğimizin sponsoru olan İşadamlarımız Mesut Günay ve Mehmet Serhat Serdaroğlu’na mahalle halkımız ve azalarım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2014, 20:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER