banner80

MUHTARDAN MAHALLE HALKINA İFTAR YEMEĞİ

30 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Dere Mahallesi Muhtarı seçilen Zafer Çınar, Cumartesi akşamı düzenlediği iftar yemeği ile mahalle halkını bir araya getirdi.

MUHTARDAN MAHALLE HALKINA İFTAR YEMEĞİ
 Yatağan Dere Mahallesi Muhtarı Zafer Çınar düzenlediği iftar yemeği ile mahalle halkını bir araya getirdi. 30 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Dere Mahallesi Muhtarlığına aday olan ve seçimleri kazanan Zafer Çınar, düzenlediği iftar yemeğinde mahalle halkını bir araya getirerek ilke imza attı.

Düzenlenen iftar yemeğine mahalle halkından yaklaşık 1500 kişi katıldı. Mahalle halkını düzenlediği iftar yemeği ile bir araya getiren Dere Mahallesi Muhtarı Zafer Çınar; “Seçimlerden önce kendi kafamda tasarladığım ve yapmayı çok istediğim bir organizasyondu. Ancak bunu seçim malzemesi olarak kullanmadım. Mahalle halkı bana inandı ve güvendi, destekledi. Dere Mahallesi’nin muhtarı olarak tüm mahalle halkıyla bir aile olduğumuz düşünüyorum. Aileler zaman zaman bir araya gelip birlikte iftar yaparlar. Bende bugün ailemle, Dere Mahallesi halkıyla birlikte iftar açıyorum. Katılan herkese teşekkür ediyorum, Allah tuttukları oruçlarını kabul etsin” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2014, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68