21 Haziran 2018 Perşembe

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Muhtarlar anlattı, vali talimat verdi

Yatağan ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Muğla Valisi Esengül Civelek, muhtarların taleplerini dinledi. Vatandaşların mağduriyetlerini ileten mahalle muhtarlarını dinleyen Civelek, ilgili kurumun amirine talimat vererek çözüm üretmelerini istedi.

02 Mart 2018 Cuma 09:08
Bu haber 541 kez okundu
Muhtarlar anlattı, vali talimat verdi

Muğla Valisi Esengül Civelek, muhtarların şikayet, talep ve önerilerini dinlemek üzere düzenlediği “muhtarlar toplantısını” bu kez Yatağan ilçesinde gerçekleştirdi.

Mahalle muhtarlarıyla Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda bir araya gelen Civelek, muhtarların taleplerini dinledi.

Buradaki toplantıya, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, İl Sağlık Müdürü İskender Gencer, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Şeren, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Fırat Erkal, İl Mahalli İdareler Müdürü Adem Okumuş, Karayolları 26. Şube Şefi, DSİ Müdür Yardımcısı Hasan Yavuz ve ilçe kurum müdürleri katıldı.

Vali Civelek, toplantı başlangıcında yaptığı konuşmada hızlı, etkin, kaliteli hizmet sunmak, sunulan hizmetlerde vatandaş memnuniyeti yaratmak için düzenli olarak muhtarlarla ilçelerde toplantılar yapıldığını belirtti.

Toplantıda muhtarlar sorun, talep ve ihtiyaçlarını belirttiler, mahalleleri ile ilgili sorun ve taleplerini doğrudan ilgili kurumlara aktarma fırsatını sunduğu için Vali Civelek’e teşekkür ettiler.

Toplantı sonunda muhtarların tüm taleplerinin değerlendirileceğini belirten Vali Civelek, muhtarlara görevlerinde başarı ve kolaylıklar diledi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV