Muhtarlar birbirlerine her an ulaşabilecekler

Muğla İli Muhtarlar Derneği Başkanı ve Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Kadir Gümüş, içerisinde mahalle muhtarlarının fotoğraf ve telefon numaralarının olduğu kitapçığı, Yatağan’daki mahalle muhtarlarına dağıttı.

Muhtarlar birbirlerine her an ulaşabilecekler
 Muğla İli Muhtarlar Derneği Başkanı ve Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Kadir Gümüş, Merkez ve İlçelerdeki Tüm muhtarların fotoğrafları ve telefon numaralarının yazılı olduğu rehber kitapçığı ilçe ilçe dolaşarak muhtarlara teslim ediyor.

Bu kapsamda, Yatağan ilçesine gelen Gümüş, Yatağan Muhtarlar Derneği’nde Dernek Başkanı Birol Turan, yönetim kurulu üyeleri ve diğer muhtarların rehber kitapçığını teslim etti. Muğla İli Muhtarlar Derneği Başkanı ve Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Kadir Gümüş, “Dünyada bugün varız yarın yokuz. Meslektaşlarıma bir eser, bir hatıra bırakmak istedim. Merkez ve ilçelerdeki tüm muhtarların fotoğrafları ve telefon numaralarının yazılı olduğu rehber kitapçığı ilçe ilçe dolaşarak muhtarlara teslim ediyorum. Bundan dolayı da çok mutluyum” diye konuştu.

Yatağan Muhtarlar Dernek Başkanı Birol Turan, yönetim kurulu üyeleri ve diğer muhtarlar da Başkan Kadir Gümüş’e bu örnek çalışmasından dolayı teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2016, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68