Muhtarlar Derneği’nden Maden-İş’e ziyaret

Yatağan Muhtarlar Derneği Başkanı Nizamettin Arıkan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve muhtarlar ile Maden-İş Sendikası Yatağan Şubesi Başkanı Osman İlhan’ı makamında ziyaret etti.

Muhtarlar Derneği’nden Maden-İş’e ziyaret
Yatağan Muhtarlar Derneği Başkanı Nizamettin Arıkan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve muhtarlar, geçtiğimiz günlerde 11. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren ve Osman İlhan başkanlığında yeni yönetimini oluşturan Maden-İş Sendikası Yatağan Şubesi’ni ziyaret etti.

Yatağan Muhtarlar Derneği Başkanı Nizamettin Arıkan, “Maden-İş Sendikası Yatağan Şubesi geçtiğimiz günlerde genel kurul yaptı. Biz de hem yeni yönetimi kutlamak hem de sohbet etmek için ziyarete geldik. Hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

Maden-İş Sendikası Yatağan Şubesi Başkanı Osman İlhan ise, “Demokrasimizin temel taşı olan muhtarlarımızla bir arada olmaktan çok mutlu oldum. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Diğer sivil toplum kuruluşlarıyla her zaman iş birliği içinde olup görüş alıverişi yapıyoruz” diye konuştu.

Osman İlhan’a çiçek sunan muhtarlar, İlhan ve yönetimine çalışmalarında başarılar dilediler.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 08:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER