Mümtaz Aydın da aday

30 Mart Mahalli İdareler Seçimi’ne sayılı günler kala mahalle muhtar adayları da birer birer adaylıklarını açıklıyor. Berber Mümtaz Aydın da Akyol Mahallesi’nin muhtarı seçilebilmek için adaylığını açıkladı.

Mümtaz Aydın da aday
 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi’ne 53 gün kalırken partilerin Belediye Başkan adaylarının yanı sıra muhtar adaylarının da arasındaki rekabet giderek kızışıyor. İlçe merkezindeki mahallelerin muhtarlığına aday olanlar birer birer adaylıklarını açıklarken Berber Mümtaz Aydın da adaylığını açıkladı.

7 yıldır Akyol Mahallesi 70. Sokak’taki evde ikamet eden ve yine aynı şekilde 7 yıldır Ünal Toksöz Caddesi üzerindeki berber dükkânını işleten Mümtaz Aydın, mahalle halkına en iyi hizmeti vermek için aday olduğunu ve mahallenin genç-dinamik bir muhtara ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Aydın, yaptığı açıklamada; “7 yıldır bu mahallede yaşıyor ve mesleğimi icra ediyorum. Evliyim ve 2 çocuk sahibiyim. Genç ve dinamik bir muhtarın mahallemizde güzel çalışmalara imza atacağını düşünerek vatandaşlarımızın da desteğiyle adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. 30 Mart’ta yapılacak seçim için hazırlıklara başladım. Önümüzdeki günlerde de aza listemi açıklayacağım ve seçim çalışmalarımızı aza adaylarımızla birlikte yürüteceğiz. Diğer muhtar adaylarımıza da başarılar dileyerek seçimin Yatağan’a ve mahallemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2014, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER