Mümtaz Aydın İhtiyar Heyeti Adaylarını Açıkladı

Geçtiğimiz günlerde 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde Akyol Mahalle Muhtarlığı için adaylığını açıklayan Mümtaz Aydın, ihtiyar heyeti adaylarını tanıttı.

Mümtaz Aydın İhtiyar Heyeti Adaylarını Açıkladı
 2009 yılından beri Yeşilbağcılar Beldesi Hamamönü Mahallesi Muhtarlığı azalığını yürüten ve 7 yıldır Akyol Mahallesi 70. Sokak’taki evde ikamet eden, yine aynı şekilde 7 yıldır Ünal Toksöz Caddesi üzerindeki berber dükkânını işleten Mümtaz Aydın, mahalle halkına en iyi hizmeti vermek için aday olduğunu ve mahallenin genç-dinamik bir muhtara ihtiyaç duyduğunu belirtti.

 

Aydın, yaptığı açıklamada; “7 yıldır bu mahallede yaşıyor ve mesleğimi icra ediyorum. Evliyim ve 2 çocuk sahibiyim. Genç ve dinamik bir muhtarın mahallemizde güzel çalışmalara imza atacağını düşünerek vatandaşlarımızın da desteğiyle adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. Türkiye Cumhuriyeti sosyal hukuk devletinin muhtarlara verdiği yetki çerçevesinde, 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi ile birlikte seçilecek olan yeni belediye başkanımız arasında bir köprü görevi üstleneceğim. Ayrıca belediye başkan adaylığı sürecinde mahallelimize verilen vaatlerin de takipçisi olacağım. Diğer muhtar adaylarımıza da başarılar dileyerek seçimin Yatağan’a ve mahallemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Mümtaz Aydın’ın ihtiyar heyeti aday listesi şu isimlerden oluşuyor: YEAŞ Personeli Mehmet İnce, Fotoğrafçı Seray Çıldır, Fırıncı Gürkan Mersin, YEAŞ Personeli Şükrü Karakuş, Esnaf Ümit Telci, YEAŞ Personeli Mikail Uzakgiden, Esnaf Alirıza Özen, Fotoğrafçı Bedri Topçu

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2014, 18:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
gözlemçi
gözlemçi - 6 yıl Önce

hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER