Mürsel Alban’dan Kavaklıdere çıkarması

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, Kavaklıdere ilçesine gerçekleştirdiği ziyaret, çiftçilerin hak ettiğini kazanamamasından dert yandı.

Mürsel Alban’dan Kavaklıdere çıkarması

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Mürsel Alban, partisinin Kavaklıdere Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Burada İlçe Başkanı Mehmet Gülhan, yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından karşılanan Alban, daha sonra Nebiler Mahalle Muhtarı Ergun Uçar, Salkım Mahalle Muhtarı Hasan Öztürk, Derebağ Mahalle Muhtarı Erdoğan Top, Çavdar Mahalle Muhtarı Recep Şahin, Menteşe Mahalle Muhtarı Yılmaz Eren, Çamlıbel Mahalle Muhtarı Yaşar Cura, Çatak Mahalle Muhtarı Cemal Yılmaz ve Kavaklıdere esnafına da ziyarette bulundu. Halkın sorunlarını dinleyen Alban, herkese göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Alban, “Diğer ilçelerde olduğu gibi Kavaklıdere’de de sıkıntılar aynı. Çiftçi emeğinin karşılığını alamıyor, eskiden ektiği ile çocuğunu okutur, çeyizini dizer, evlendirirdi. Şimdi bırakın bunları yapmayı, sattığı ile ektiğinin maliyetini karşılayamaz duruma geldi. Esnaf desen bir dokun bin ah işit. Yeni tip korona virüs (covit-19 ) nedeniyle, pandemi süreci esnafı perişan etmiştir. İktidardan hiçbir destek görmedik. Kavaklıdere’deki hemşerilerimin önüne sandık geldiğinde bunun hesabını muhakkak soracaklardır. İktidar partisi nasıl Kavaklıdere’yi unutup, kaderine terk ettiyse, vatandaşımız da bunun hesabını sandıkta soracaktır. Biz CHP olarak Kavaklıdere’ye de Muğla’ya da hizmete hazırız. Hiç kimse umudunu yitirmesin. Bu ülkede CHP var, çözüm var, gelecek güzel günler var” diyerek sözlerine son verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68