Mustafa Kale Adaylık Konusuna Açıklık Getirdi

30 Mart Mahalli İdareler Seçimi sürecinde DSP’den Yatağan Belediye Başkan Adaylığı için ismi geçen Mustafa Kale, “İçimize sinmeyen bir aday atansa da önceliğim CHP” diyerek aday olmayacağını açıkladı.

Mustafa Kale Adaylık Konusuna Açıklık Getirdi
 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi sürecinde Demokratik Sol Parti’den Yatağan Belediye Başkan Adaylığı için ismi geçen DSP İlçe eski Başkanı Mustafa Kale, adaylık konusuna açıklık getirdi.

Kale, gazetemize yaptığı açıklamada; “Öncelikle Demokratik Sol Parti yönetimine, İlçe Örgütü’ne ve şahsıma bu konuda destek vereceklerini söyleyen Yatağan halkına teşekkür ediyorum. Ülkemizin yaşamış olduğu son siyasi gelişmeler sonucunda bölünmenin ve parçalanmanın eşiğine gelindiği şu günlerde, buna imkan sağlayacak ortamların oluşmasına engel olunması gerektiğini düşünüyorum. Bu noktada, Yatağan için içimize sinmeyen bir aday atansa da benim için önceliğin Cumhuriyet Halk Partisi’nin Türkiye genelindeki başarısı olduğunu belirtmek isterim. Yatağan’da diğer siyasi partilerdeki tüm adayların Yatağan’ın bir değeri olduğunu düşünerek tüm adaylara 30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde başarılar dilerim” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2014, 18:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eski chpli
Eski chpli - 6 yıl Önce

sn kale gündemi meşkul edip durma bir gün kendi kendine aday oluyorsun diğer gün kendi kendine aday olmayacağım diyorsun sunı gündem yaratıp durma geçen dönem yaptığın yetmedimi yeter artık düş chp nin yakasından.

a a
a a - 6 yıl Önce

hasan hasmet işik kadar beceriksiz yaraticiligi olmayan birisini gormedim. yataganli chp liler akilli olun iyi düşünün

mustafa kale
mustafa kale - 6 yıl Önce

eski chpli yeni ne olduğu belli olmayan arkadaşım benim gündem yaratmaya ihtiyacım yok benim için önce vatan gerisi teferruattır sen önce ne olduğunu hangi kimliktesin onu belirt ondan sonra seni muhatap alayım..

sert sözler
sert sözler - 6 yıl Önce

sayın mustafa kale bak ne güzel söyliyorsunuz içimize sinmeyen biri diye ama yinede chp için diyorsunuz artık vazgeçelim bu zihniyettten yerel seçimlerde bu kadar önemlimi parti içimize sinen birini desteklesek olmazmı....

turgay Topcuoğlu
turgay Topcuoğlu - 6 yıl Önce

Değerli arkadasimiz M.Kale bin bu hassas dönemdeki yorumunu ayakta alkisliyorum. İyi ki varsin şahin KALE.

Yatağana aciyan
Yatağana aciyan - 6 yıl Önce

Yalakasiniz ya adam gibi adama tahammülünüz yok boş konuşmuşsun

simdi chp zamanı
simdi chp zamanı - 6 yıl Önce

Dogru karar mustafa kaleyi kutluyorum dediginide katılıyorum aday olursa chp nin secim kazanması zor olurdu chpli olarak kendisine tşk ediyorum.

Eski chp li
Eski chp li - 6 yıl Önce

i̇smimi açıklayamam çünkü bana siyasi partiler yasası siyaset yapmamı yasaklıyor o yüzden rumuz kullanmak zorunda kalıyorum benim yazımda hakaret yok küfür yok sadece düşünce ve eleştirel bakış var benim senin gibi ekonomik özgürlüğüm ve kenarda param yok ama bu fikrimi beyan etmemmem gerektiğni söylüyorsan etmeyeyeyim.ama benim söylefiğm şu;
eğer bir adaylık teklifi varsa teklifi yapan merci gazeteye demeç verir oysa ben teklif aldım diye fırsat bilip gazetelere ben adaylık teklifi aldım diye açıklama yaparsan sonrada ben bu teklifi değerlendirdim ama ülkenin gündemi falan bla bla bla dersen kusura bakma ama buna kendi çalan kendi oynayan denir


SIRADAKİ HABER