Mustafa Kale: “CHP’deki Kaos Bitirilmezse…”

DSP eski ilçe başkanlarından İşadamı Mustafa Kale, DSP Genel Merkezi ve İlçe Teşkilatı tarafından kendisine Belediye Başkan Adaylığı teklifinde bulunulduğunu doğrulayarak, “İlçemizde değişim şart, ancak solda bölünmenin doğru olmayacağını düşünüyorum. CHP’deki bu kaos bitmezse adaylık sürecini değerlendiririz” diyerek önemli mesajlar verdi.

Mustafa Kale: “CHP’deki Kaos Bitirilmezse…”
 2009 yerel seçimlerinde DSP İlçe Başkanlığı görevini üstlenen ve partinin ilçede 3. parti olmasında büyük katkılar sağlayan Kale, DSP’den kendisine belediye başkan adaylığı teklifi yapıldığını doğruladı ve iki ismin daha partinin adayı olarak açıklanabileceğini söyledi. İşadamı Mustafa Kale, “DSP Genel Merkezi ve ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Partimiz geçtiğimiz yerel seçimlerde ilçe başkanlığı görevinde bulunduğum ve partimizin oy oranının önemli oranda arttırdığımızdan dolayı bize böyle bir teklifte bulunmuştur. Ancak ülkemizin gidişatı malum, bu nedenle solda bölünmenin bir anlamı yok diye düşünüyorum. İlçemizde bir değişim zamanı, ancak bu değişim gerçekleşmez ise bu adaylık teklifini kendim veya DSP’den aday olan diğer arkadaşlarımla değerlendiririz. Yatağan’da CHP’de yaşanan kaosun bir ar an evvel bitirilmesi gerekiyor. Eğer bu 8 aday ile yola çıkılamıyorsa 9. bir isim değerlendirilebilir” diye konuştu.

DSP İlçe Başkanı Muhterem Gür ise partilerinin ülke genelinde olduğu gibi Yatağanda da belediye başkan adayı çıkartacağını ve oylarına sahip çıkacaklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2014, 18:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet tan
mehmet tan - 6 yıl Önce

daha önce gemiyi terk edenler niye böyle düşünür

mehmet yılmaz
mehmet yılmaz - 6 yıl Önce

demokratik hakkıdır aday olsun emgel olmayın tutmayın enişteyi

SIRADAKİ HABER