MUSTAFA KOÇAK PROFESYONEL SENDİKACI OLDU

MUSTAFA KOÇAK PROFESYONEL SENDİKACI OLDU

MUSTAFA KOÇAK PROFESYONEL SENDİKACI OLDU

Tes _İş Sendikası Yatağan ve Havalisi Åžubesi Sekreteri Mustafa Koçak, Tes-İş Sendikası'nın üye sayının artması dolayısıyla profesyonel sendikacı olarak şubedeki odasında görevine başladı.

 

 

Tes_İş Sendikası Yatağan ve Havalisi Åžubesi Sekreteri Mustafa Koçak, Tes-İş Sendikası'nın üye sayının artması dolayısıyla profesyonel sendikacı oldu. Daha önce Kemerköy Termik Santrali'nde çalışan, aynı zamanda Tes_İş Sendikası Yatağan ve Havalisi Åžubesi Sekreterliği görevini yürüten Mustafa Koçak, Tes-İş Sendikası'nın üye sayının artması dolayısıyla Tes-İş'in sözleşmesi gereği “profesyonel sendikacı” olarak şubedeki odasında görevine başladı.

Kendisi de aynı görevde görevi yürüten Türkiye Maden İşçileri Sendikası Yatağan ve Havalisi Åžubesi Sekreteri Osman İlhan da Mustafa Koçak'ı tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

Tes_İş Sendikası Yatağan ve Havalisi Åžubesi Başkanı Fatih Erçelik; “Mustafa Koçak, üye sayımızın artmasından dolayı Tes-İş'in sözleşmesi gereği 6 Haziran'da profesyonel sendikacı oldu. Åžubedeki gerekli düzenlemeleri yaptık. Mustafa Koçak, şubedeki odasına yerleşti. Bundan sonra iki kişi daha güçlü, daha dinamik çalışacağız, ben kendisini kutluyorum, sendikamıza, üyelerimize ve Yatağan'a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ömer güre
ömer güre - 8 yıl Önce

yeni görevinde başarılar dilerim. Tebrikler.

SIRADAKİ HABER

banner95