MUTSO, Muğla basınıyla bir araya geldi

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) yönetimi, Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi’nde Muğla’da faaliyet yürüten basın mensuplarıyla bir araya geldi.

MUTSO, Muğla basınıyla bir araya geldi
 MUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri, Muğla genelinde faaliyet gösteren gazete sahipleri ve basın mensupları ile Akyaka Mahallesi'nde düzenlenen akşam yemeği ile bir araya geldi.

Yemeğe MUTSO Başkanı Bülent Karakuş, yönetim kurulu ve meclis üyeleri, Muğla’da görev yapan basın mensupları katıldı.

Gazetecilerin sorunlarını öğrenmek, çözüm önerilerini değerlendirmek ve oda ile basının ilişkilerini güçlendirmek amacıyla bu etkinliği düzenlediklerini belirten MUTSO Başkanı Bülent Karakuş, “Yerel basın olmadan ulusal basın marifetiyle sesimizi duyurmamız, oda faaliyetlerini tanıtmamız mümkün değil. Bu konuda sizler de Muğla ilimizde çalışan basın mensupları olarak bu görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Muğla'nın sorunlarını, dertlerini tüm Türkiye ile buluşturuyorsunuz. Ben Muğla'da güçlü bir yerel basın olduğu için oda başkanı olarak çok memnun ve mutluyum. Bu gün bizlerle beraber olarak bu geceyi bizlerle paylaştığınız için hepinize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2017, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56