MUTSO’da Seçimler Öncesi Güçbirliği Kokteyli

11 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan seçimler öncesi MUTSO’da heyecan giderek artarken, oda üyeleriyle bir araya geleceklerini belirten Başkan Bülent Karakuş; “Saat 20:00’de Muğla CNS Tesisleri’nde düzenleyeceğimiz Güç Birliği Kokteyli’ne bütün üyelerimizi davet ediyoruz” dedi.

MUTSO’da Seçimler Öncesi Güçbirliği Kokteyli
 Muğla Ticaret ve Sanayi Odası’nda (MUTSO) 11 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan seçimlerin heyecanı yaşanırken, MUTSO Başkanı Bülent Karakuş, bugün saat 20:00’de Muğla CNS Tesisleri’nde düzenlenecek olan kokteylle bütün MUTSO üyelerini davet etti.

Başkan Karakuş; “Bundan tam 8 yıl önce sizlerle birlikte çıktığımız bu yolda belki çok tecrübemiz yoktu, neyi nasıl yapabileceğimizi tam olarak bilmiyorduk fakat sizlerle çok güçlü bir gönül birlikteliği kurmuştuk. Bu birliktelik zamanla grup içerisinde samimiyeti, aidiyet duygusunu, herhangi bir menfaat gözetmeksizin birbirinin yanında olma duygusunu öylesine geliştirdi ki her bir üyemizin iyi gününde kötü gününde hep birlikte olduk. Birlikte güç kazandık, tecrübe kazandık. Bunlar olurken birbirimizi hep sahiplendik, cesaretle yeni atılımlar yapmaya başladık. 11 Mayıs günü ise yeniden bir yola çıkıyoruz. Seçimler öncesi düzenlediğimiz kokteyllin amacı bütün üyelerimizle bir araya gelmek ve tek yürek olarak seçimlere el ele, kırgınlıklar olmadan girmek. Bütün oda üyelerimizi, hiçbir ayrım yapmadan bugün aramıza bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2013, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER