NECATİ OCAK PROJELERİNİ AÇIKLADI

Seydikemer ilçesince serbest veteriner olarak çalışan ve geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Milletvekili Aday adaylığını açıklayan Necati Ocak, Yatağan’da partililer ve basın mensupları ile bir araya gelerek projelerini açıkladı.

NECATİ OCAK PROJELERİNİ AÇIKLADI
 Haziran ayı içinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimleri için aday adaylığını açıklayan Necati Ocak geçtiğimiz cumartesi akşamı Yatağan’da basın mensupları ve partililer ile bir araya gelerek projelerini açıkladı. Yatağan Çamlık Restaurant’ta düzenlenen yemekte konuşan CHP Milletvekili aday adayı Necati Ocak; “Bilindiği üzere ülke gündemimiz çok ağır ve bu sorunların altından Türkiye’nin en köklü partisi olan CHP’dir. Bende bir CHP’li olarak milletvekili aday adayı oldum ve çalışmalara başladım. Ben Necati Ocak olarak tek başıma isminin adayı değilim, bir projenin adayıyım. Türkiye’de aşınmaz olan cumhuriyet ve hukuk değerleri var. Bunların yeniden yerine konulması ve düzeltilmesi için adayım. Bu değerlerin hak ettiği seviye çıkması ve bir daha hiç sarsılmaması benim en büyük projemdir. Bu amaçla Muğla’nın bütün her yerini dolaşıp, bu projemi partililerimle paylaşıp önseçimde destek almak için yollardayım. Türkiye’nin en büyük sorunu üretimdir. Üretim ve gelir dağılımı bozukluğunu tamir ederek hakça bölüşümle taçlandırdığımız zaman düzensizlikler bir bir sona erecektir.

Toplum sağlığını tehdit eden bir gıda ithalatı ile karşı karşıyayız. Yerli üretimin arttılması bunu önleyecektir. Çünkü yerli üretim ve halkımızın yerinde kalkındırılması Türkiye’nin önünü açacaktır. Meclise gitmem durumunda bu konuda yoğunlaşacağım partimin de tarım ve hayvancılığa daha fazla önem vermesi için elimden gelen tüm çalışmaları yapacağım. Tüm partililerimizden destek bekliyorum” şeklinde konuştu.

Ocak’ın düzenlemiş olduğu yemeğe  CHP Yatağan İlçe başkanı Kamil Genek, Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, CHP eski Milletvekili Fevzi Topuz, Belediye Başkan vekili Tarcan Oğuz, Belediye Meclis üyeleri Eyüp Katırcı, Hülya Karadavut, Bakiye Sökmen katıldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2015, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68