Nihat Matkap, Cicili'yi Makamında Ziyaret Etti

Nihat Matkap, Cicili'yi Makamında Ziyaret Etti

Nihat Matkap, Cicili'yi Makamında Ziyaret Etti

CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap, Muğla İl Danışma Kurulu'na katıldıktan sonra Yeşilbağcılar Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Cicili ile bir süre sohbet etti. Beldede yapılan çalışmaları inceleyen Matkap, Ertaf Cicili'ye tam not verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap, Muğla CHP İl Danışma Kurulu'na katılmak üzere Muğla'ya geldi.

CHP Yatağan İlçe Örgütü'nü de ziyaret eden Nihat Matkap, Muğla İl Danışma Kurulu'nun ardından beraberinde CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk ve Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ile birlikte Yeşilbağcılar Belediyesi'ni ziyaret edip beldenin yeni yerleşim alanında incelemelerde bulundu.

Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili'den beldede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alan Nihat Matkap; “Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili geçtiğimiz günlerde yaptıkları Ankara ziyareti sırasında, Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu ve bizleri yapılması planlanan açılışa davet etmişti. Yapılan davet sonrası Sayın Kılıçdaroğlu'ndan olumlu yanıt alındı. Muğla'ya kadar gelmişken ben de, bir belde nasıl sıfırdan yaratılır görmeden gitmek istemedim. Gördüğüm kadarıyla Belediye Başkanımız Ertaf Cicili çok güzel bir yerleşim alanı meydana getirmiş. Bu zor görevin hakkını yeterince verdiği belli, kendisini tebrik ediyoruz ve çalışmalarının devamını diliyoruz” dedi.

Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili de; “Sayın Genel Başkan Yardımcımıza bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96