Öğrencilerden yıl sonu etkinliği

Yatağan Fatih Ortaokulu öğrencilerinin ve öğretmenlerinin hazırladığı gösteriler ve kermesle yıl sonu etkinlikleri gerçekleşti.

Öğrencilerden yıl sonu etkinliği

Yatağan Fatih Ortaokulunun yetenekli öğrencilerinin hazırladığı resim ve teknoloji tasarım dersinde hazırlamış oldukları eserler, protokol üyeleri ve velilere tanıtıldı. Maketler, resim çalışmaları ve el işlerini sergileyen ve tanıtan çocukların eserleri protokol üyelerinden tam not aldı.

Düzenlenen kermese Yatağan Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç, Yatağan Belediye Başkan Vekili Doğan Şahin ve Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kaya, Yatağan Cumhuriyet Başsavcısı Alper Çetin, İlçe Jandarma Komutanı Resul Murat Kılıçarslan, İlçe Emniyet Müdürü Adil Haçan, İlçe Müftüsü Durmuş Ali Çetmi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kamuran Adalı, İlçe Nüfus Müdürü Mehtap Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Alemdar, İlçe Sağlık Müdürü Fırat Yazıcı, İlçe Orman İşletme Müdürü Beril Öztürk ile İlçe Tarım Müdürü Ayşe Didem Biber katıldı.

Program anasınıfı öğrencilerinin hazırladıkları dans gösterileri ile devam eden yıl sonu etkinlikleri büyük bir ilgiyle izlendi. Yıl sonu etkinlikleri velilerin hazırladıkları kermes ile son buldu.

Elif Çay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95