OKÇULUK TAKIMI SEZONU AÇTI

Daha önce Bölge ve Türkiye Şampiyonalarında birçok başarıya imza atarak bir anda İlin gözdesi olan Yatağan Bencik Beldesi Okçuluk takımı; Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Garnizon Komutanı Göksel Söylemez, Bencik Belediye Başkanı Salih Haney, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal, Okul Müdürü Devrim Çöllüoğlu, Okçuluk Takımı Antrenörü Dr. M. Ejder Sözen ve sporcuların katılımıyla sezonu açtı.

OKÇULUK TAKIMI SEZONU AÇTI
 Muğlaspor bünyesinde faaliyet gösteren Bencik Okçuluk Takımı'nın antrenörlüğünü Bencik Beldesi Aile Hekimi Dr. M.Ejder Sözen yapıyor. Okçuluk takımı, özellikle Emircan  Haney, Ayşenur Orman ve Tuğba Çaylı gibi  sporcuları ile  Bölge ve Türkiye Şampiyonalarında birçok başarıya imza atarak bir anda İlin gözdesi oldu.  Okçuluk takımı sezon açma töreninde birde gösteri yaptı. Yapılan gösteride küçükler 20 metreden, büyükler 25 metreden hedeflere tam isabet vuruş yaptılar. Bencik Okçuluk Takımı Antrenörü Bencik Beldesi Aile Hekimi Dr. M.Ejder Sözen; “Kendim okçulukla ilgili olduğum için burada bu faaliyeti başlattım. Genç sporcularım da çok büyük başarı gösterdiler, kendilerini kutluyorum.  Bu güne kadar bizlere büyük katkı sağlayan,  Kaymakamımıza, Spor İl Müdürlüğümüze, Bencik Belediye Başkanımıza, Yatağan Belediye Başkanımıza ve tüm katkısı olanlara çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde yapılacak yarışmalarda çok iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum” dedi.

Sporcuları yaptıkları göst-eriden ve bu güne kadar gös-terdikleri başarılardan dolayı kutlayan Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven; “Bencik bir belde ama çok kenar bir yerde. Bu Belde'de bu başarıyı gösterdiğiniz için sizleri kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum” diyerek sporculara hediyeler sundu.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2013, 20:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68