20 Haziran 2018 Çarşamba

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Belli Oldu

Atatürk İlkokulu'nda geçtiğimiz çarşamba günü gerçekleştirilen toplantıda, Okul Aile Birliği'nin yeni yönetim kurulu belirlendi. Yeni yönetim kurulu pazartesi günü bir araya gelerek Okul Aile Birliği Başkanını seçecek.

01 Kasım 2012 Perşembe 20:02
Bu haber 835 kez okundu
Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Belli Oldu

 Geçtiğimiz çarşamba günü saat 15.15'de Atatürk İlkokulu'nda düzenlenen Okul Aile Birliği toplantısı saygı duruşu ve İstiklâl Marşı ile başladı.

Ardından raporlar okunurken, geçtiğimiz dönem okulda yapılan çalışmalar hakkında toplantıya katılanlara bilgiler verildi. Toplantının açılış konuşmasını Okul Müdürü Celalettin Açar yaparken Açar, okul aile birliklerinin sivil toplum kuruluşları kapsamına alındığını bildirerek okul aile birliklerinin öneminden bahsetti.

Müdür Celalettin Açar'ın konuşmasının ardından 4 dönemdir Okul Aile Birliği Başkanlığı'nı yürüten Ümmühan Toksöz'e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verildi. Teşekkür plâketini alan Toksöz, kendisini bu ödüle layık görenlere teşekkürlerini sundu.

Daha sonra ise okul aile birliğinin yeni yönetiminin seçimine geçildi. Seçimin Divan Başkanlığı'na okul öğretmenlerinden Mehmet Alan seçildi.

Gerçekleştirilen seçimle, Yatağan Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Mustafa Arslan, Havva Özdemir, Rabia Günseven, Aysun Duru, Zehra Gök, Denetim Kurulu Asil Üyeleri ise Esra Okşak Gedikoğlu, Erbil Özdemir ve Yücel Arık isimlerinden oluştu.

Yeni Yönetim Kurulu, pazartesi günü bir araya gelerek Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanını seçecek.

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV