banner80

Okul Sporları, İl Birinciliği Yatağan’da Yapıldı

Okul sopları, Voleybol, Küçük-Yıldız-Genç Serbest Stil Erkek Güreş ve Küçük-Yıldız-Genç Serbest Stil Erkek Güreş Müsabakaları İl birinciliği müsabakaları Yatağan spor Salonunda yapıldı.

Okul Sporları, İl Birinciliği Yatağan’da Yapıldı

Yatağan İlçe Spor müdürlüğü tarafından  yapılan paylaşımlarda şu bilgilere yer verildi.

 ‘Okul sporları Genç A Erkeler Voleybol İl Birinciliği Müsabakaları Yatağan Spor Salonunda 5 takım 50 sporcunun katılımıyla tamamlandı.

Müsabakalar sonunda dereceye giren takımların madalya ve kupalarını, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz,  İl Müdürü Ömer İlman ve Yatağan İlçe Müdürü Kamuran Adalı takdim etti.

Turnuva Şampiyonu olan ve İlimizi Bölge Şampiyonasında temsil edecek Milas Özel Özge Anadolu Lisesini tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. Ayrıca turnuvaya katılan tüm sporcularımıza ve antrenörlere teşekkür ediyoruz.

Turnuva sonunda sıralama şu şekilde oluştu.

1 - Milas Özel Özge Anadolu Lisesi

2 - Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi

3 - Milas Anadolu Lisesi

Okul Sporları Küçük-Yıldız-Genç Serbest Stil Erkek Güreş İl Birinciliği Müsabakaları,  salonumuzda 85 sporcunun katılımıyla Yatağan Spor Salonumuzda yapıldı. Dereceye giren sporcularımıza madalyaları Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Gençlik ve spor il Md Ömer İlman ve Yatağan Gençlik ve spor ilçe Müdürü Kamuran Adalı tarafından takdim edildi’.   

 ÖTE YANDAN, GREKO-ROMEN GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABALARI DA MİLAS İLÇESİNDE YAPILDI

Bu konuda yapılan açıklama da;  ‘2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan tüm yaş kategorileri Grekoromen Güreş İl Birinciliği yarışmaları Milas Murat İnci İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda yapıldı.

Yatağan İlçemizden yarışmalara 31 sporcu öğrencimiz ile katılım sağladık. Yarışmalarda İlçemiz öğrencileri 15 birincilik, 12 İkincilik ve 3 üçünlük derecesi alarak büyük başarıya imza attılar. Dereceye giren öğrencilerimizi ve Antrenörümüz Ayhan DENİZ hocamızı tebrik eder, çocuklarımızın Milas ilçemize gidip gelmesinde Araç desteği sağlayan Yatağan Belediye Başkanlığımıza teşekkür ederiz.

Yatağan Spor Salonunda yapılan Okul Sporları Masa Tenisi Genç Erkek-Kız İl Birinciliği Müsabakaları bugünkü karşılaşmalarla tamamlandı. 28 erkek ve 9 kız takımı olmak üzere, toplamda 128 öğrencinin katıldığı yarışlarda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve İl Müdürümüz Ömer İlman tarafından takdim edildi’ denildi.

Elif Ertan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68