ÖMER SÜHA ALDAN: “TÜRKİYE ARTIK YALPALIYOR!”

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Muğla Milletvekili ve 7 Haziran seçimleri kontenjan adayı Ömer Süha Aldan seçim çalışmaları kapsamında Yatağan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Gazetemizi ziyaret eden Aldan; “Bir aracın 2 direksiyonu olmaz, bir yanda Cumhurbaşkanı bir yanda başbakan var. Bu nedenle artık Türkiye kontrolden çıkmış araç gibi yalpalıyor” dedi.

ÖMER SÜHA ALDAN: “TÜRKİYE ARTIK YALPALIYOR!”
 CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan seçim çalışmalarına devam ediyor. Aldan çalışmalar kapsamında Yatağan’da da bir dizi ziyarette bulundu. Aldan seçim çalışmaları kapsamında Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek ve Yatağan Belediye Başkan Yardımcısı Tarcan Oğuz ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Ömer Süha Aldan; “Türkiye şuanda tıpkı iki direksiyonu olan bir araç gibi, bir yanda Cumhurbaşkanı bir yanda Başbakan var. Bu nedenle Türkiye artık kontrolünü kaybetmiş araç gibi yalpalıyor. Bu ülkeye büyük zararlar verir ve veriyor” dedi.

Muğla için kontenjan aday atamasını doğru bulmadığını belirten Aldan; “Muğla, Aydın, Denizli gibi iller için kontenjan aday olmasını doğru bulmuyorum. Kontenjan aday büyükşehirler ve etnik kökenlerinde fazlaca farklılık olan illerimiz için olmalı” ifadelerini kullandı.

Muğla için daha iyi çalışmalarda bulunacağını ifade eden CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan; “Partimiz MYK’sının tercihleri doğrultusunda kontenjan aday olarak atandım. Anayasa Komisyonu, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu, Adalet komisyonu Gurup Disiplin Kurulu Başkanı olarak partimiz içerisinde 4 farklı görevde olan tek kişiyim. Gerek Muğlamız için gerekse ülkemiz için daha iyi çalışmalar yapacağım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2015, 09:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
dereli
dereli - 8 yıl Önce

Kabul etmeseydiniz o zaman kontejyani.Türkiye çağ atlıyor ama siz bunu göremezsiniz.her taraf araba dolu .üniversitenin yanindan geçerken tip fakültesi inşaati var,her geçen gün yükseliyor o tarafa bakmayin,görmezlikten gelin ...ama biz görüyoruz,sayin kontejyan adayi

SIRADAKİ HABER

banner90