On Numara’da büyük ikramiye Yatağan’a çıktı

Milli Piyango İdaresi’nin 20 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirdiği “On Numara” adlı şans oyunu çekilişinin büyük ikramiyesi, Yatağan ilçesinde oynanan kupona isabet etti.

On Numara’da büyük ikramiye Yatağan’a çıktı
 Milli Piyango İdaresi'nin beş farklı kazanç sisteminden bir tanesi olan ve her hafta pazartesi günleri büyük umutlarla oynanan On Numara şans oyununun 724. hafta sonuçları belli oldu. 20 Haziran tarihli On Numara sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi 3 kişi kazandı. İşte Haftanın kazandıran numaraları: 01-14-15-17-18-21-23-29-34-38-42-56-58-61-63-66-71-73-74-77-79-80.

On Numara çekilişinde on bilen üç kişi 84 bin 644 lira doksan beşer kuruş ikramiye kazandılar. Milli Piyango İdaresi, On Numara çekilişinde on bilen 3 kişinin kuponlarını İstanbul’un Bahçelievler ilçesi, Muğla’nın Yatağan ilçesi ve Sivas’ta bulunan bayilerden yatırdıklarını açıkladı.

Büyük ikramiyenin Yatağan’a çıktığını öğrenen vatandaşlar merakla kuponlarını incelerken, ikramiyenin oynadıkları kupona isabet etmediğini öğrenenler, şanslı kişinin kim olduğunu öğrenmeye çalıştı.

Yine aynı bayiye çıktı!

Geçen yıl mayıs ayında gerçekleştirilen On Numara çekilişinde Türkiye gündemine oturan 13 büyük ikramiyeyi tutturan kuponun oynandığı Kaptan Şans Oyunları Bayisi, bu haftaki On Numara talihlisinin kuponunu oynadığı bayi oldu.

Kaptan Şans Oyunları işletmecisi Kamil Kaptan, bugüne kadar iki Sayısal Loto ve 17 kez de On Numara şans oyunlarında büyük ikramiye kazanan kuponların bayilerinden oynandığını söyledi.

Büyük ikramiyenin Yatağan’a çıktığının öğrenilmesinin ardından herkesin kendilerine “Kime çıktı” sorusunu yönelttiğini aktaran Kaptan, şanslı kişiyi tanımadıklarını belirterek, “Adımız artık ilçede ‘şanslı bayi’ye çıktı. Bayimizden oynanan kuponlara büyük ikramiye çıkması bizleri de çok sevindiriyor. Bu haftaki On Numara’nın büyük ikramiyesi, umarım ihtiyaç sahibi birine çıkmıştır. Kazandığı parayı sağlıklı ve mutlu bir şekilde kullanmasını diliyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2016, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95