18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Orman İşletme Müdürlüğü’nde Şen dönemi

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’ne atanan Eşref Şen, görevine başladı.

21 Temmuz 2017 Cuma 11:31
Bu haber 626 kez okundu
Orman İşletme Müdürlüğü’nde Şen dönemi

 Son olarak Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü olarak atanan Mehmet İşçi’den boşalan makama, Seydikemer Orman İşletme Müdürü Eşref Şen getirildi.

İlçedeki görevine başlayan Şen, rotasyon nedeniyle atandığı Yatağan’a isteyerek geldiğini ve yeni görev yerinden dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Aslen Trabzonlu olduğunu, evli ve iki çocuk babası olduğunu anlatan Şen, 1993’te Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Seydikemer’de orman mühendisi olarak göreve başladı. Daha sonra sırasıyla Sinop’un Durağan ilçesinde Orman İşletme Şefliği, Fethiye İşletme Şefliği, Dalaman Orman İşletme Müdür Yardımcılığı, Seydikemer Orman İşletme Müdür Yardımcılığı ve Müdürlüğü görevlerine getirilen Şen, son olarak Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü görevine getirildi.

Göreve gelir gelmez Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü Müdürlüğü’nün sorumluluk sahasını gezerek incelemelerde bulunan Şen, kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için mesai arkadaşlarıyla birlikte elinden gelen gayreti göstereceğini dile getirdi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV