Orman İşletme Müdürü Mustafa Oral göreve başladı

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğüne İşletme Müdürü olarak atanan Mustafa Oral yeni görevine başladı.

Orman İşletme Müdürü Mustafa Oral göreve başladı

Yatağan Orman İşletme Müdürü Eşref Şen’in İYİ Parti’den Seydikemer Belediye Başkan Adayı olması nedeniyle görevinden istifa etmesinin ardından boşalan göreve, Milas Orman İşletme Müdür yardımcılığı görevini yürüten Mustafa Oral atandı.

Mustafa Oral, Muğla Orman Bölge Müdür Vekili Enver Demirci’nin de katılımıyla yapılan devir teslimle Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü görevine başladı. Bölge Müdür yardımcıları Ahmet Dursun ve Osman Öner ile Yatağan Orman İşletme Müdür Vekili Yunus Aydın ve Milas Orman İşletme Müdürü Çetin Akkaya da törene katıldı.

Orman Bölge Müdür Vekili Enver Demirci, Yatağan Orman İşletme Müdürü olarak yeni görevine başlayan Mustafa Oral’ı hayırlı olsun ve başarılar dileğinde bulundu.

Mustafa Oral, 1975 yılında Yatağan’da doğdu. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde Yatağan, Kavaklıdere ve Muğla Orman İşletme Müdürlüklerinde çeşitli zamanlarda Yevmiyeli Mühendis olarak 2006 yılına kadar çalıştı. 2006 yılında memuriyete atanarak Kavaklıdere Orman İşletme Müdürlüğünde göreve başladı. 2006-2016 yılları arasında Kavaklıdere İşletme Şefliği ve Bellibol İşletme Şefliği görevlerini yürüttü.   2016-2019 yılları arasında Milas Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü. 26 Mart 2019 itibariyle Yatağan Orman İşletme Müdürü olarak göreve başladı.

Mustafa Oral evli ve iki çocuk babasıdır.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER