Orman İşletme Paydaşlarını Bilgilendirdi

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, FSC (Orman Yönetim Konseyi) kapsamında paydaşlar için bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Orman İşletme Paydaşlarını Bilgilendirdi
 Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nce FSC kapsamında paydaşlara 2014-2015 yılı programı dahilinde yapılan ve yapılacak olan faaliyetler hakkında Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda İşletme Müdürü Mehmet İşçi tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kamil Kıspet, Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Muğla Ormancılık Kooperatifleri Birliği Başkanı Ahmet Çetiner, METEM Müdürü Erdoğan Pay, mahalle muhtarları, kooperatif başkanları ve diğer paydaşlar katıldı.

Yatağan Orman işletme Müdürü Mehmet İşçi, toplantıya katılanlara hitaben yaptığı konuşmada, “FSC-Sürdürülebilir Orman Yönetimi’nin sosyal amaçları, ekonomik amaçları ile ayrıca çevresel amaçları üzerinde paydaşlarımızla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Esas olarak bu üç temel unsur üzerinde duruyoruz. Ormanları gelecek kuşaklara daha verimli ve rantabl bir şekilde bırakmalıyız”dedi.

Konuşmanın ardından, 2014 yılında Yatağan İşletme Müdürlüğü bünyesinde yapılan ormancılık faaliyetleri hakkında genel bilgilendirme sunumu yapıldı. 

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2014, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68