ORMAN MÜDÜRÜ ve İKİ ÅžEF, AYNI GÜN İÅžE BAÅžLADILAR

ORMAN MÜDÜRÜ ve İKİ ÅžEF, AYNI GÜN İÅžE BAÅžLADILAR

ORMAN MÜDÜRÜ ve İKİ ÅžEF, AYNI GÜN İÅžE BAÅžLADILAR

Yatağan Orman İşletme Müdürü Mehmet Yılmaz'ın Muğla'ya tayininin çıkmasıyla boşalan göreve atanan Hasan Hakan Zeybek göreve başladı.

Yatağan Yeni Orman İşletme Müdürü'nün görev devir törenine; Muğla Orman Bölge Müdürü Ali Yıldırım, Åžube Müdürleri Yüksel Okulu ve Sezai Kuzgun da katıldı. Muğla Orman Bölge Müdürü Ali Yıldırım'a Yatağan Orman İşletme personeli ve sendika temsilcileri karşıladılar.

Dün sabah saatlerinde yapılan devir - teslim töreninde konuşan Muğla Orman Bölge Müdürü Ali Yıldırım; “Muğla'da göreve başlayalı üç ay oldu. Bu zaman zarfında, çalışanlar arasında bazı değişiklikler oldu. Ben tüm arkadaşlarıma yeni görevlerinde başarılar diliyorum.    Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü'ne Gölcük'te görev yapan ve aslen Yatağanlı olan H. Hakan Zeybek'i getirdik. Ne tesadüftür ki, uzun zamandır boş bulunan Bölge Åžefliği görevlerine de iki yeni arkadaşımız Bekir Kulaksız ve Erol Sönmez atandılar. Yani bugün Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü'nde bir Müdür ve iki Bölge Åžefi aynı gün iş başı yapıyor. Ben, ilk defa Yatağan gibi tam teferruatlı bir işletmeye atanan iki Bölge Åžefi arkadaşımın, geleceğe iyi bir başlangıç yapacaklarına inanıyor, Müdür bey ve iki Bölge Åžefi arkadaşıma yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Åžunu da belirtmeden geçemeyeceğim; Muğla ve İlçelerinde, basınımız çok aktif görev yapmaktadır. Basınımıza da, yaptıkları katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Aslen Åžeref Köyü'nden olan Yatağan yeni Orman İşletme Müdürü Hasan Hakan Zeybek, Yatağan'a atanmadan önce Gölcük Orman İşletme Müdürlüğü'nde Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi mezunu olan Zeybek, evli ve iki kız babası. 27 yıllık ormancı olan yeni Müdür H. Hakan Zeybek; “Uzun yıllar sonra kendi memleketime Müdür olarak geri döndüğüm için çok mutluyum. Bunca yıllık meslek yaşamımın verdiği tecrübe ile Yatağan'da güzel hizmetler yapacağımıza inanıyor, tüm Yatağan halkına saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68