Oy Birliği İle Başkan Seçildi

Yatağan Dere Mahallesi Esentepe Sitesi Yönetimi 17 Mayıs 2013 tarihinde yapılan seçimle değişti. Seçimler sonuncunda Başkan Sakin Koşar, Başkan Yardımcısı Şükrettin Öztürk olarak belirlenirken, Yönetim Kurulu Üyeliğine Uğur Ural, Denetleme Kurulu’na ise İbrahim Aldemir seçildi.

Oy Birliği İle Başkan Seçildi
 On yedi yıl önce ikamete açılan “Esentepe Sitesi”nde 12 apartman bloku, çocuk bahçesi, geniş özel araç garajı, 124 adet kaloriferli konutta yaşayan 493 kişi bulunuyor. 
İnşaat Mühendisliği’ni Mustafa Özen’in yaptığı Esentepe konutları; şehrin merkez gürültüsünden uzak ve her yönden sürekli rüzgar alması nedeniyle oksijeni bol havasından ötürü, Yatağan’da en çok tercih edilen yerleşim yerlerinden biri olma özelliğini sürdürüyor. 
Yeni Site Başkanı seçilen Sakin Koşar; “Geçtiğimiz yıldan beri sitemizde ikamet eden birçok üyemiz ile eski yönetim arasında bazı sorunlar yaşanıyordu. 12 Mayıs 2012 tarihinde 67 imza toplanarak Olağanüstü Genel Kurul yapılması talebinde bulunuldu ama her nedense eski yönetim bu isteği yerine getirmedi. Tabi ki bu olay tartışmayı da artırdı ve bugünlere gelindi. 
Site tarihimizde ilk defa Genel Kurul eski yönetimin çalışmalarına oy vermedi yani ibra etmedi, bu da bizleri üzdü. 
Bugüne kadar görev yapan tüm yönetici arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ben ve arkadaşlarım yeni 635 Sayılı Toplu Konut Yasası hükümlerine göre bir “Esentepe Sitesi Yönetmeliği” hazırlayıp, tüm konut sahibi arkadaşların onayını alarak, artık sitemizi hep beraber komşuluk ve kardeşlik duyguları içinde yönetmeye çalışacağız. Bizleri oy birliğiyle seçen site komşularımız için hizmeti de inşallah alnımızın akıyla başarır, ileride yeni arkadaşlara huzur içinde bu görevi devrederiz. 
Bize sayfalarında yer veren İlçemiz basın mensubu arkadaşlarıma da yeni yönetimimiz adına çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2013, 19:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
şükrü
şükrü - 6 yıl Önce

hocam hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER