Öz Büro İş'ten Erbil Åžener'e Ziyaret

Öz Büro İş'ten Erbil Åžener'e Ziyaret

Öz Büro İş'ten Erbil Åžener'e Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Torba Yasa kapsamında çalıştıkları kurumlardan Milli Eğitim Müdürlüğü'ne geçen işçiler Öz Büro İş ile kardeş sendika olan Öz Orman İş Sendikası Yatağan Temsilcisi Erbil Åžener'i ziyaret ettiler.

Torba Yasa kapsamında çeşitli kurumlardan Milli Eğitim Müdürlüğü'ne geçen işçiler, Öz Büro İş Sendikası'na katıldılar. Öz Büro İş Sendikası'na katılan işçiler Yatağan'da temsilcilikleri bulunmadığı için kendi sendikaları gibi Hak İş Konfederasyonu'na bağlı olan Öz Orman İş Sendikası Yatağan Temsilciliği'ni ziyaret ettiler. Öz Orman İş Sendikası Yatağan Baş Temsilcisi Erbil Åžener ziyarette işçilerin sorunlarını dinledi. Ayrıca işçilerin, Genel Başkan ile telefonla görüşmelerini sağladı.

Öz Orman İş Sendikası Yatağan Baş Temsilcisi Erbil Åžener; “Hak İş Konfederasyonumuza bağlı Öz Büro İş Sendikamıza katılan işçi arkadaşlarımıza kardeş sendika temsilcisi olarak hoş geldiniz diyorum. İşçi arkadaşlarımızın tüm sorunlarını çözmek için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz” dedi.

Telefon görüşmesinde Öz Büro İş Sendikası Genel Başkanı Muharrem Özkaya; “Türkiye genelinde Milli Eğitim Bakanlığı'nda 7525 den fazla işçi sendikamıza üye oldu. Yatağan'dan da sendikamıza üye olan arkadaşlarımız olmuştur. Noterde üyelik işlemleri devam eden arkadaşımız var. Ben tüm arkadaşlara sendikamıza hoş geldiniz diyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER