ÖZEL ÖZGE OKULLARI’NDAN MUHTEŞEM YILSONU ETKİNLİĞİ

Milas’ta 2009 yılından bu yana eğitim faaliyetlerini sürdüren Özel Milas Özge Okulları 2012-2013 Eğitim Öğretim Sezonu’nu Milas Amfi Tiyatro’da düzenlediği muhteşem yıl sonu etkinliği ile kapattı.

ÖZEL ÖZGE OKULLARI’NDAN MUHTEŞEM YILSONU ETKİNLİĞİ
 Özel Milas Özge Okulları tarafından geçtiğimiz pazartesi akşamı Milas Amfi Tiyatro’da düzenlenen muhteşem yıl sonu etkinliğine Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, okul kurucusu Seyhun Melda Haktanır, öğrenci velileri, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı. Özel Milas Özge Okulları Müdiresi Sinem Karataş Öztürk’ün açılış konuşması ile başladı. Özel Milas Özge Okulları’nı ‘Bilimin Çatısı, Çağdaşlığın Çıtası’ olarak nitelendiren Okul Müdiresi Sinem Karataş Öztürk yaptığı açılış konuşmasında okullarının amaçlarını, yılsonuna kadar yaptıkları çalışmaları ve gelecek sezon için yapılması plânlanan yenilikler hakkında katılımcılara bilgiler verdi.
“2012-2013 eğitim öğretim yılında, okul öncesi ve ilkokul 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm öğrencilerimizin emekleri bulunan etkinliğimize hepiniz hoş geldiniz. Bu etkinlikle, öğrencilerimiz, eğitim öğretimin yanında sosyal faaliyetlerde de ne kadar hünerli olduklarını bize gösterecekler. Okul politikası olarak her öğrencimize kaliteli eğitimin yanında, spor ve sanat dalları adına da kendilerini yetiştirmelerini sağlamak durumundayız. Dolayısıyla mezun olan her öğrencimizin bir ya da birkaç alanda profesyonelleşmelerini arzu etmekteyiz. Birazdan sergileyecek oldukları gösterilerinden dolayı tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Herkese iyi eğlenceler” şeklinde konuştu.
Etkinlikte okulda eğitim gören öğrenciler tarafından hazırlanan müzik, dans, bale gösterileri izleyicilerden büyük alkış aldı. Gece öğrenciler tarafından bu yıl hit olan ‘Gangnam Style’ dansı yapmaları ve okuldan mezun olan 8. Sınıf öğrencilerinin diplomalarını almaları ardından kep atmaları ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2013, 20:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56