Özelleştirmenin ardından Maden-İş’e ilk ziyaret

Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Genel Müdür Yardımcısı Yüksel Akın, Maden-İş Sendikası Yatağan Şubesi’ni ziyaret etti.

Özelleştirmenin ardından Maden-İş’e ilk ziyaret
 Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Genel Müdür Yardımcısı Yüksel Akın, beraberinde Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ maden şubesinin yöneticileri Faruk Erin, Arif Yılmaz Durucan, Ahmet Parlak ve açık ocak üretim sorumlusu Muhammet Okşaş, Maden-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Osman İlhan’ı makamında ziyaret etti.

Özelleştirmenin ardından yapılan ilk ziyarette konuşan Akın, maden şubesindeki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Akın, yaptığı konuşmada, “İşletme olarak işçi sağlığı ve iş güvenliğine önem vereceğiz ve işçi arkadaşlarımızla verimli bir şekilde çalışıp santralin ihtiyacı olan kömürü sorunsuz temin edeceğiz. Çalışanlarımıza önem veriyoruz. Bütün kesimlerin memnun olduğu çalışma ortamını birlikte sağlayacağız. Bunun yanı sıra, yeraltı ocağının açılması hakkında çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şube Başkanı İlhan, ziyaretleri nedeniyle Yüksel Akın, Faruk Erin, Arif Yılmaz Durucan, Ahmet Parlak ve Muhammet Okşaş’a teşekkür ederek, ziyaretin anısına Akın’a madenci heykeli hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 19:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER