Özen: “Memleketime Hizmet Etmeye Devam Edeceğim”

30 Mart Mahalli İdareler Seçimi öncesinde AK Parti’den Yatağan Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan fakat AK Parti tarafından aday gösterilmeyen Turgut Belde Belediye Başkanı Salih Özen, bir teşekkür mesajı yayınladı.

Özen: “Memleketime Hizmet Etmeye Devam Edeceğim”
 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimi’nde AK Parti’den Yatağan Belediye Başkan Adayı olmak için 30 Ekim 2013 tarihinde parti binasında yaptığı basın açıklamasıyla aday adaylığını duyuran Turgut Belde Belediye Başkanı Salih Özen, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop’un geçtiğimiz hafta AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı’nın Mustafa Toksöz olduğunu açıklamasının ardından bir teşekkür mesajı yayınladı.

Özen’in yayınladığı mesaj şu şekilde: “30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Yatağan İlçe Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Dün itibari ile İlçe Belediye Başkan Adaylarımız Sayın Başbakanımızın ve üst kurulunun takdirleriyle belirlendi.

Her aday adayımız gibi amacım Yatağan halkına daha iyi hizmetle buluşturmaktı. Bu bir hizmet yarışıdır. Aday olan arkadaşımız da bu sorumluluğu layıkıyla yerine getirecektir.  Bu hizmet yarışında partimizden İlçe Belediye Başkan adayı olmak nasip olmadı. Her şeyde bir hayır olduğu gibi bunda da bir hayır vardır. Bundan sonraki süreçte de her zeminde ve her fırsatta memleketime hizmet bilinci ile yoluma devam edeceğim.

Aday adaylık sürecimde beni yalnız bırakmayan, gerek sosyal medyadan gerekse yanımda bulunarak destek veren arkadaşlarıma, dostlarıma, tüm Yatağan halkına ve Muğlalı hemşerilerime; her zaman her yerde yapılan hizmetlerin sesi olan saygıdeğer basın mensubu arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 30 Mart 2014 yerel seçimlerinin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederim.”

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2014, 17:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
..
.. - 6 yıl Önce

ya bu belde başkanları kendilerinden 10-20 kat büyük yerleşim birimine niye aday olurlar anlamam kardeşim sen kendi yakın köylerine bile hizmet etmemişsin yatağana adaylığını koymuşsun

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68