ÖZEN: “TALEBİMİZE KULAK VEREN OLMADI”

ÖZEN: “TALEBİMİZE KULAK VEREN OLMADI”

ÖZEN: “TALEBİMİZE KULAK VEREN OLMADI”

Yatağan Cumhuriyet Caddesi üzerinde esnaflık yapan Durmuş Özen, Cumhuriyet Caddesi üzerinde park sorununun çözümü için ücretli park sitemi önermişti. Ancak Özen, aradan bir ay geçmesine rağmen ne belediyeden ne de emniyetten bir yetkili bu güne kadar hiçbir şey demediğini” belirtti.

Muğla, Aydın ve çevrede birçok yerde otopark sisteminin ücretli olduğunu belirten Durmuş Özen, geçtiğimiz ay bu konuda gazetemize açıklama yaparak; “Cumhuriyet Caddesi üzerinde sağ tarafa araç parkı serbest. Burada iş yeri olan arkadaşlar sabah araçlarını buraya bırakıyor, akşama kadar da almıyorlar. Alışveriş için ilçemize uğrayan veya yerli müşteri de aracını park edip, orada alışveriş yapamıyor. Alışveriş yapmak zorunda kalan araçlar ise, 2. sıra yaparak park edince, boşuna ceza yemek zorunda kalıyor. Oysa Muğla, Aydın ve çevredeki birçok yerde olduğu gibi, Yatağan'da da otopark ücretli olsa, bu sorunlar ortadan kalkar. Herkes kaldığı süre kadar ücret öder” demişti.

Özen; bu teklifimize cadde üzerindeki esnafların çoğunun da destek vermesine rağmen ne belediyeden ne de emniyetten bir yetkili bu güne kadar hiçbir şey demediğini, anlaşılan bize  kâle almadılar aslında her vatandaşın fikri değerlendirilmelidir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68