ÖZTÜRK, “ANKARA ZİYARETİMİZ ÇOK OLUMLU GEÇTİ”

ÖZTÜRK, “ANKARA ZİYARETİMİZ ÇOK OLUMLU GEÇTİ”

ÖZTÜRK, “ANKARA ZİYARETİMİZ ÇOK OLUMLU GEÇTİ”

Genel Merkez ve TBMM'ne yaptıkları ziyaretin çok olumlu geçtiğini belirten CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk,  “görüşmelerimiz çok olumlu geçti, Mali İş-lerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erdal Toprak'tan, hem maddi destek sözü hem de yeni il binası için 100 bin lira destek sözü aldık” şeklinde konuştu.

 

 

CHP İl Bakanı Mustafa Öztürk, beraberinde, Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek, Datça İlçe Başkanı Timur Kabaklarlı, Fethiye İlçe Başkanı Emrah Doğu, Marmaris İlçe Başkanı Mehmet Oktay, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık,     Bencik Belediye Başkanı Salih Haney, Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili, Bafa Belediye Başkanı Zühra Dönmez ve bazı İl Genel Meclis üyeleriyle, toplan 22 kişiyle geçtiğimiz salı günü hem CHP Genel Merkezi'ni ziyaret ettiler hem de Meclis'te Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısına katıldılar.

CHP İl Bakanı Mustafa Öztürk, gazetemize yaptığı açıklamada; “Genel Merkez ve TBMM'ne yapıtımız ziyaretler çok olumlu geçti. Burada CHP Muğla milletvekilleri nezaretinde, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdağoğlu, Genel Başkan yardımcıları Erdal Toprak, Nihat Makkap, Genel Sekreter Bihnun Tamaylıgil ve birçok parti yetkilisi ile görüşmeler yaptık. Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erdal Toprak'tan hem maddi destek sözü hem de yeni il binası için 100 bin lira destek sözü aldık. Genel Başkanımız ile yerel seçimler ve parti ile ilgili konuları yüz yüze görüşlük. Büyükşehir belediyesini kazanma sözü verdik. Netice olarak Ankara ziyaretimiz çok olumlu geçti” dedi.

Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık; “Sayın Genel Başkanımız bizleri çok iyi karşıladı, Yatağan Deve Güreşlerini hiç unutmadığını belirterek bir aksilik olmazsa önümüzdeki sezon güreşlere iştirak edeceğini belirtti. Ayrıca Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili de kendisini Belediye Binası'nın ve diğer hizmetlerin açılışına davet etti. Genel Başkanımız da iştirak edeceğini belirtti” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95