17 Ağustos 2018 Cuma

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

Öztürk, “Kırık Köprü”yü sevenleri için imzaladı

Yatağanlı şair Hasan Öztürk, ilk şiir kitabı “Kırık Köprü” için düzenlediği imza töreninde, sevenleriyle buluştu.

19 Ocak 2018 Cuma 09:09
Bu haber 1016 kez okundu
Öztürk, “Kırık Köprü”yü sevenleri için imzaladı

 Yatağanlı şair Hasan Öztürk, bugüne kadar yazdığı şiirlerini derlediği “Kırık Köprü” adlı şiir kitabının basılmasının sevincini yaşıyor.

Şiir kitabı nedeniyle Yatağan Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda imza günü düzenleyen Öztürk, okuyucuları ve sevenleri tarafından büyük ilgi gördü.

Etkinlikte konuşan Öztürk, kitabının basılmasında emeği geçen başta Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık olmak üzere herkese teşekkür etti.

Öztürk, kitaptan elde edeceği gelirin tamamının hayır kurumlarına bağışlanacağını belirterek, “Ömrümüzde bunca kırık yanımız, yönümüz varken, göz vereceğiz, kırıldığımız yerden direneceğiz. Zorluklara yılmadan, bıkmadan, ömrümüz takvim sayfalarına açılırken çileden, hüzünden, dertlerden nasibimizi alırken mutluluğu arayacağız. Çalışmak olacak hedefimiz. Bilgiye, sevgiye ve barışa inanacağız. Yaşarken bileceğiz yaşamın, yaşama kıymet verenlerin değerini ve küsmeyeceğiz aşka, küsmeyeceğiz aşklara, her insan aramakla mükelleftir” diye konuştu.

Çocukluğundan bu yana hayalini kurduğu kitabı ilk önce Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık için imzalayan Öztürk, etkinliğe katılan herkese teşekkür etti.

Başkan Işık ise, Öztürk’ü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV