Öztürk, “Kırık Köprü”yü sevenleri için imzaladı

Yatağanlı şair Hasan Öztürk, ilk şiir kitabı “Kırık Köprü” için düzenlediği imza töreninde, sevenleriyle buluştu.

Öztürk, “Kırık Köprü”yü sevenleri için imzaladı
 Yatağanlı şair Hasan Öztürk, bugüne kadar yazdığı şiirlerini derlediği “Kırık Köprü” adlı şiir kitabının basılmasının sevincini yaşıyor.

Şiir kitabı nedeniyle Yatağan Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda imza günü düzenleyen Öztürk, okuyucuları ve sevenleri tarafından büyük ilgi gördü.

Etkinlikte konuşan Öztürk, kitabının basılmasında emeği geçen başta Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık olmak üzere herkese teşekkür etti.

Öztürk, kitaptan elde edeceği gelirin tamamının hayır kurumlarına bağışlanacağını belirterek, “Ömrümüzde bunca kırık yanımız, yönümüz varken, göz vereceğiz, kırıldığımız yerden direneceğiz. Zorluklara yılmadan, bıkmadan, ömrümüz takvim sayfalarına açılırken çileden, hüzünden, dertlerden nasibimizi alırken mutluluğu arayacağız. Çalışmak olacak hedefimiz. Bilgiye, sevgiye ve barışa inanacağız. Yaşarken bileceğiz yaşamın, yaşama kıymet verenlerin değerini ve küsmeyeceğiz aşka, küsmeyeceğiz aşklara, her insan aramakla mükelleftir” diye konuştu.

Çocukluğundan bu yana hayalini kurduğu kitabı ilk önce Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık için imzalayan Öztürk, etkinliğe katılan herkese teşekkür etti.

Başkan Işık ise, Öztürk’ü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2018, 08:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat kırıkcıoğlu
Ferhat kırıkcıoğlu - 9 ay Önce

Abi ya ne güzel yazmış sın be ellerine sağlık devamını da bekleriz
Tebrikler

MEHMET ABDULLAH SINAY
MEHMET ABDULLAH SINAY - 2 ay Önce

KIRIK KÖPRÜ ADLI ŞİİR KİTABININ TANITIMINI BİRGÜN GAZETESİNDE OKUDUM.
KİTAPÇILARDA VE KIRTASİYELERDE ARIYORUM BULAMIYORUM.BİLGİNİZE.

SIRADAKİ HABER

banner47