ÖZTÜRK’TEN ‘İNCE’ AYAR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yatağan İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Pazartesi akşamı Yatağan Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıda bir konuşma yapan CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk, Muharrem İnce’nin Yatağan ve diğer ilçelere yaptığı ziyarete katılmamasının sebeplerini açıkladı.

ÖZTÜRK’TEN ‘İNCE’ AYAR
 CHP Yatağan İlçe Danışma Kurulu toplantısı pazartesi akşamı saat 20.00’da Yatağan Belediye Toplantı Salonu’nda İl Başkanı Mustafa Öztürk, Muğla Büyük Şehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, CHP Muğla İl ve Yatağan İlçe yöneticileri, Yatağan Kent Konseyi Başkanı Av. Halil Arslan ve partililerin katılımı ile yapıldı. İlçe danışma toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. İlçe danışma kurulu toplantısında açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Kamil Genek parti için muhalefetin seviyeli bir şekilde yapılmasını ve herkesin seçilenlere karşı saygılı olmasını istedi. Açılış konuşmasının yapılmasının ardından Başkan Genek tarafından divan heyeti oluşturuldu. Divan heyeti, CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Bakiye Sökmen ve Günay Karataş’tan oluştu.

Danışma Kurulu Toplantısı’nda konuşma yapan CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk Muharrem İnce’nin Muğla’ya gerçekleştirmiş olduğu ziyarete katılmaması konusunda “İl başkanı genel başkanı temsil eder, genel başkan dahi buraya gelecek olsa bizden bir program ister. ‘Ben senin açılışına geliyorum Sayın Osman Gürün hazırla’ demez.  Genel başkan dahi eğer büyük şehrin bir açılışına gelecekse önce il başkanını arar, ‘İl başkanım benim bir ziyaretim olacak’ der program ister. Sayın Muharren İnce’den bize bu şekilde bir talep gelmedi. Bu nedenle bende başka bir programım olduğu için gerek Milas gerekse Yatağan’da yaptığı temaslara katılmadım” dedi.

İlçe Danışma Kurulu toplantısında; basına kapalı olarak genel seçim değerlendirmesi, tüzük değişikliği ve parti programına eklenmesi ve çıkarılması gereken konuların değerlendirmesi yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 18:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 7 yıl Önce

Birbirinizi yemeye devam!!!

misafir
misafir - 7 yıl Önce

aday olmasaydı koşarak gelirdin kılıçdaroğluna biata devam koltuk gitmesin diye.biraz vatandaşla ilgilenin parti bitiyor haberiniz olsun..

ali
ali - 7 yıl Önce

sayın il başkanı ne zaman tutarlı davrandı ki. şimdi davransın. işi gücü kılıçdaroğluna ve osman gürüne yağcılık. osman bey ne yapsın sevmediği halde yanında taşımak zorunda kalıyor.mustafanın milletvekilliği adaylığında merak etmeyin osman bey desteklemez

SIRADAKİ HABER

banner68