Öztürk’ten Yatağan ve Kavaklıdere mesaisi

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, TOKİ tarafından Kavaklıdere ilçesinin Çayboyu Mahallesi’ne yaptırılan 94 konutun hak sahiplerine tapu dağıtım törenine katıldı.

Öztürk’ten Yatağan ve Kavaklıdere mesaisi
 TOKİ konutlarının hak sahiplerine tapu dağıtım törenine, AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Kaymakam Cevat Çelik, Belediye Başkanı Mehmet Demir, AK Parti İlçe Başkanı Murat Burhan ve protokol mensupları katıldı.

Milletvekili Öztürk, tapularını alan vatandaşların sevincine ortak olduğunu anlatarak, “Kavaklıdere'de 4. etap TOKİ'lerin başlayacağı müjdesini paylaşmak istiyorum. TOKİ konutlarının yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Konut sahibi olan Kavaklıdereli hemşerilerime hayırlı olsun. AK Parti Muğla Milletvekilleri olarak temennimiz, aynı sevinci önümüzdeki yıllarda Muğla'mızın diğer ilçelerinde de yaşatmak” şeklinde konuştu.

Vatandaşlara hitaben konuşan Öztürk, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“AK Parti Muğla Milletvekili olarak, 4 yıl boyunca, dar gelirli olan ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızı ev sahibi yapmak için çalışacağım. Türkiye'deki 81 il içerisinde TOKİ'den en az faydalanan illerden birisi olan Muğla'mızın bu anlamda hak ettiği hizmeti alması için mücadele de kararlıyım. Önümüzdeki günlerde TOKİ konusunda yaşanan gelişmeleri kıymetli hemşerilerimle paylaşacağım.”

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ise yaptığı konuşmada, “Kavaklıdere ilçesi, Muğla ilinin en kırsal ve en küçük ilçesi olmasına rağmen bırakın Muğla'nın diğer ilçelerini pek çok il merkezinden bile fazla TOKİ projelerini tamamladı. 11 bin nüfuslu bir ilçe olan Kavaklıdere'mizde 3. etap TOKİ konutlarımızın anahtarlarını bugün teslim ettik.  4.etap TOKİ konutları ise 2016 yılı içerisinde ihale edilecek. 345 liradan başlayan fiyatlarla vatandaşlarımıza ev sahibi olma fırsatı veren başta Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu olmak üzere TOKİ Başkanı ve Muğla milletvekillerimiz Hasan Özyer ile Nihat Öztürk Beye teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Öztürk'ten Yatağan mesaisi

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, TBMM'deki yoğun bir mesainin ardından geldiği Muğla'da 4. gününde Yatağan ilçesini ziyaret etti.

Eskihisar Mahalle sakinleriyle açık havada yaptığı görüşmede muhtarlar ile görüş alışverişinde bulunan Öztürk, AK Parti teşkilat mensuplarıyla yaptığı toplantılarda ise 1 Kasım seçimleri sonrası süreci ve 2019 seçimlerine yönelik stratejileri ele aldıklarını söyledi.

Muğlaspor'a verdiği destek nedeniyle 48 Gençlik Taraftar Derneği üyeleri AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk'e taraftar forması hediye ettiler.

Öztürk, AK Parti Muğla Milletvekilleri olarak Muğla'daki tüm spor kulüplerimize desteklerinin süreceğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2016, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95