Parti Okulu’ndan Keşkek İkramı

CHP’nin bilinçli partililer yerleştirmek adına hayata geçirdiği ‘Parti Okulu Projesi’ kapsamında, Yatağanlı partililerden oluşturulan 6 kişilik grup dün pazar yerinde halka keşkek ikram etti. Amaçlarının halkla bütünleşmek olduğunu belirten grup üyelerinden Niyazi Işık; “Benzer sosyal etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

Parti Okulu’ndan Keşkek İkramı
 Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir süredir yürüttüğü ‘Parti Okulu Projesi’ kapsamında Yatağanlı partililerden oluşturulan 6 kişilik grup dün Pazar yerinde halka keşkek ikram ederken, benzer sosyal aktivitelerin devam edeceği belirtildi. 
Grup üyelerinden Niyazi Işık; “Genel Merkezimizin daha bilinçli partililer yetiştirmek amacıyla bir süre önce uygulamaya koyduğu Parti Okulu Projesi kapsamında sosyal faaliyetlerimize devam ediyoruz. 
Pazar yerinde kurduğumuz standımızla halka  keşkek ikramında bulunduk. Amacımız bu gibi sosyal etkinlikleri çeşitlendirerek halkımızla daha sık bir araya gelebilmek” dedi. 
Bilindiği üzere; CHP Genel Merkezi’nin, Parti Tüzük ve programında belirtilen amaç ve hedeflerini, partinin değerlerini, ideolojisini, tarihini, politika ve projelerini paylaşmak; parti 
kararlarını benimsetmek, parti üyelerinin kişisel gelişimlerine katkı sunmak, parti 
üyelerini teorik bilgiyle donatmak, deneyim, beceri ve yeteneklerini artırmak gibi amaçlarla hayata geçirdiği Parti Okulu Projesi Yatağan’da da uygulamaya koyulmuş ve eğitimler sonunda çeşitli projeler hazırlanarak grup üyeleri tarafından hayata geçirilmiş, etkinlikler kapsamında kermes ve benzeri sosyal faaliyetlere imza atılmıştı. 
Partililer tarafından yapılan açıklamada benzer etkinliklerin devam edeceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2013, 19:48
YORUM EKLE