21 Haziran 2018 Perşembe

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Patron, 2 personeline 0 kilometre araba hediye etti

Yatağan ve Bodrum ilçelerinde faaliyet gösteren bir pastanenin işletmecisi, 17 ve 12 yıldır birlikte çalıştığı personellerine birer sıfır kilometre otomobil hediye etti. İşletmeci, tüm personellere ise üzerinde kuruluşunun 25’inci yılına özel baskının bulunduğu yarım altın hediye etti.

06 Mart 2018 Salı 08:54
Bu haber 6216 kez okundu
Patron, 2 personeline 0 kilometre araba hediye etti

Yatağan ve Bodrum ilçelerinde faaliyet gösteren Özcan Özlem Unlu Sütlü’nün kuruluşunun 25’inci yılı nedeniyle Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörlüğü Sosyal Tesisleri’nde etkinlik düzenlendi.

Pastane işletmecisi Özcan Çamur’un ev sahipliğinde düzenlenen yemeğe, eski patronu Memduh Şahbaz, çalışanları ve aileleri katıldı.

Gecede konuşan Çamur, büyük özverilerle kurduğu ve çalışanlarıyla birlikte bugüne kadar getirdiği işletmesinin 25’inci yılını kutlamaktan dolayı çok mutlu ve gururlu olduğunu belirterek, “Bugüne kadar desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün burada bir aradaysak işimizi en iyi yapmaya çalışmamızdan dolayıdır” dedi.

Çamur, işletmesini açtığı ilk yıllarda, yanında belirli bir süre çalışan personellerine otomobil, ev ve dünya turu verme sözünü verdiğini fakat bu sözü tutamadığını anımsatarak, “O sözü yerine getirmek için çok uğraştım ama şartlar ne yazık ki elvermedi. Bugüne geldiğimizde ise şartları iyileştirdik ve 25’inci yılımıza özel birkaç hediye vermek istedim. Umarım bu hediyelerim beğenilir” diye konuştu.

Konuşmaların arından Özcan Özlem Unlu Sütlü’de 17 yıldan beri çalışan Serdar Köstel ve 12 yıldan beri çalışan İsmail Kanal’a hediye paketleri verildi.

Paketlerin içerisinden otomobil anahtarı ve ruhsatları çıktığını gören Köstel ve Kanal, büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Çamur, yaklaşık 50 kişilik personeline ise üzerinde 25’inci yıla özel baskının yapıldığı yarım altın hediye etti.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV