Patron, çalışanlarla iftarda buluştu

Bereket Enerji Grubu’nun Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ bünyesinde çalışanlar, Bereket Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı’nın katıldığı iftar yemeğinde bir araya geldi.

Patron, çalışanlarla iftarda buluştu

İftar yemeğine, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Bereket Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, Bereket Enerji CEO’su İdris Küpeli, Bereket Enerji Termik Santraller Direktörü Nurettin Güncü, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, Tes-İş Sendikası Şube Başkanı Fatih Erçelik, Maden-İş Sendikası Şube Başkanı Osman İlhan ve çalışanlar katıldı.

Burada bir konuşma yapan Bereket Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldandı, “Artık dünya değişiyor. Avrupa ülkeleri Uzakdoğu ülkeleriyle yarışıyor. Termik santral ve bileşenlerini satın alalı çok güzel gelişmeler oldu. Ülkede en önde gelen yatırım şirketlerinden biriyiz. Şirket olarak öncelikli hedefimiz halka hizmettir. Sürekli yenilik yapıyor, kalifiye elaman çalıştırıyoruz. Yatırımlarımız devam edecektir. Ben yemeğimize Katılan konuklarımıza ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ise, “Bereket Enerji Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş., ilçemize çok büyük katma değer, istihdam sağlamanın yanı sıra bu tür sosyal faaliyetleriyle örnek oluyor. Yatağan çevresinde bu kurumdan fayda sağlamayan hiçbir muhtarımız ve mahallemiz yoktur. Ben Bereket Enerji Grubundan, Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş., yönetimi, direktörlüğü ve tüm yetkililerine çok teşekkür ediyor, çalışanlarına başarılar diliyorum” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68