Peugeot 2008 göz kamaştırdı

Tasarımı ve teknolojisiyle iddialı yeni Peugeot 2008 modeli, Muğla-Aydın Karayolu Salihpaşalar mevkiindeki Peugeot Turgut Showroom’da gerçekleştirilen lansmanda tanıtıldı.

Peugeot 2008 göz kamaştırdı

Ana hatlarıyla ufak bir Peugeot 3008'e benzeyen yeni Peugeot 2008, lansmana katılanların büyük beğenisini kazandı.

Seçkin davetlilerin katıldığı lansmanda davetlilere yeni 2008’in tanıtım filmi gösterildi. Trio Müzik eşliğinde keyifli vakit geçiren katılımcılar, 2008’i yakından inceleme fırsatı yakaladı.

Peugeot SUV 2008’in üzerindeki örtü Turgut Motorlu Taşıtlar Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Turgut ve Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti ve Ege Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Cem Kaytan tarafından kaldırıldı.

Turgut, yeni SUV 2008’in ödünsüz bir kalite ve soylu bir tasarıma sahip olduğunu söyledi.

2008’in çağdaş ve dikkat çekici olduğunu belirten Turgut, “İlk ve her bakışta görkemli, konforlu iç mekana sahip geniş ve erişimi kolay, bagajı yeni nesil, yarı otonom bir deneyim, tadını çıkaran araç bir kazandık. Turgut ailesi olarak, hepinizi yeni aracımızı tanımanız için test sürüşü yapmaya davet ediyoruz.” dedi.

“ÇAĞ ÖTESİ TEKNOLOJİK YENİLİKLERE SAHİP”

Turgut, yeni 2008’in DNA’sı ile sezgisel bir sürüş hissi veren, güçlü ve farklı bir stil olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:

“Etkileyici ve iddialı bir ön yüz ile benzersiz bir kişilik profili, modern, dinamik ve farklı arka yüz. Araç sürüş mahallinde yüksek kaliteye, çağ ötesi teknolojik yeniliklere sahip. Adaptif cruise control, şerit konumlandırma asistanı, aktif şerit takip sistemi, güvenli takip mesafe uyarısı, kör nokta uyarı sistemi, akıllı far sistemi, yorgunluk ve dikkatsizlik algılama, trafik işaretleri tanıma sistemi, visiopark (180 derece kamera ile görüntü alma), full park asistanı. Akıcı ve esnek bir sürüş keyfi almak isteyen siz değerli müşterilerimize, yüksek verimli motor seçenekleri seçme özgürlüğü sunan markamız adına, değerli katılım ve katkılarınızdan dolayı ailem ve markam adına kıvanç duyuyorum.”

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68