banner80

Pınar’ın katil zanlısının iş yeri kapatıldı

Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in katil zanlısı Cemal Metin Avcı'nın iş yeri kapatıldı.

Pınar’ın katil zanlısının iş yeri kapatıldı

Avcı'nın Menteşe ilçesinde bulunan iş yeri cinayetin ardından kapatılarak, iş yerinin tabelalarının üzerine siyah naylon örtüldü.

DUVARA “KATİL” YAZDILAR

Zanlının kent merkezinde bulunan iş yerinin duvarına gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce beyaz sprey boyayla "katil" yazıldı. Bölgeye gelen zanlının yakınları da yazıyı gazeteyle kapatmaya çalıştı.

NE OLMUŞTU?

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü öğrencisi Pınar Gültekin (27), 16 Temmuz'da Akyaka Mahallesi'nde yalnız yaşadığı evinden ayrılmış, aynı gün ablası ile telefonla görüştükten sonra kendisinden bir daha haber alınamamıştı.

Ailesinin, Akyaka Jandarma Komutanlığına kayıp ihbarında bulunması üzerine başlatılan çalışmada, Gültekin'i tanıyan kişilerin listesi çıkarılmış ve bölgedeki güvenlik kamerası kayıtları incelenerek, görgü tanıklarının ifadelerine başvurulmuştu.

Şüphe üzerine gözaltına alınan genç kızın eski erkek arkadaşı Cemal Metin Avcı, ilk ifadesinde hakkındaki suçlamaları kabul etmese de delilleri görünce, bir süre arkadaşlık yapıp ayrıldığı Gültekin'in tekrar barışma isteğini geri çevirmesi üzerine genç kızı bağ evinde öldürdüğünü, cesedini yaktıktan sonra bir varile bırakarak Gülağzı mevkisinde ormanlık alana attığını itiraf etmişti.

Avcı, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince "canavarca hisle öldürmek" suçundan tutuklanmıştı.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Neden neden
Neden neden - 10 ay Önce

Niye asmıyolar

SIRADAKİ HABER

banner68