Piri Reis Koleji gazetecileri bir araya getirdi

Muğla Piri Reis Koleji, düzenlediği kahvaltı programıyla Muğla’da görev yapan basın mensuplarını bir araya getirdi.

Piri Reis Koleji gazetecileri bir araya getirdi
 Menteşe ilçesine bağlı Akçaova Mahallesi’nde faaliyetini sürdüren Piri Reis Eğitim Kurumları’na bağlı Muğla Piri Reis Koleji, gelenekselleştirdiği “Basın mensuplarıyla kahvaltılı buluşma” etkinliğine devam etti.

Muğla’da görev yapan basın mensuplarının katıldığı kahvaltıda, okulun müdürlüğüne getirilen Ömer Doğan da basın mensuplarıyla tanışma fırsatı yakaladı.

Kahvaltı programına konuşan Okul Müdürü Doğan, daha önceki görev yerlerinden bahsetti. Meslek hayatında 21. yılını doldurduğunu kaydeden Doğan, “Muğla’da olmak bizler için ayrı bir güzellik oluşturuyor. Muğla, birçok insanın yaşamak adına arzu ettiği bir yer. Bu güzellikleri sizlerle birlikte daha güzel noktalara getirmek adına bu beraberliğin sürmesini diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Müdürü Yardımcısı Ümit Tekin ise, 2014 yılının okulları adına başarılı geçen bir yıl olduğunu, aynı başarıyı artırarak 2015 yılında da elde edeceklerini söyledi. 2014 yılında katıldıkları 93 ulusal ve uluslar arası yarışmadan dereceyle döndüklerini kaydeden Tekin, okul gezileri de dahil olmak üzere 19 ayrı ülkeye gittiklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2014, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68