banner80

“Polis Amca Kütüphanesi”ne Yapı Kredi’den destek

Yatağan ilçesinde teşhir edilmekte olan Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destekler aralıksız olarak gelmeye devam ederken, Yapı Kredi Bankası’nın duyarlı çalışanları da temin ettikleri kitaplarla destek verdiler.

“Polis Amca Kütüphanesi”ne Yapı Kredi’den destek

Bilindiği gibi Yatağan ilçesinde Polis Amca isimli çocuk kütüphanesinin teşhir edilmesine geçtiğimiz günlerde başlanmış ve Yatağan ilçesinden de kütüphaneye destekler yoğun bir şekilde gelmeye başlamıştı.

Yatağan Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sinanbey İlkokulu Müdürlüğü’nün koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa kurulacak olan çocuk kütüphanesine bu kez de Yapı Kredi Bankası’ndan destek geldi. Yapı Kredi Bankası Yatağan Şubesi’nin duyarlı çalışanları da kitaplar temin ettiler. Temin edilen kitaplar Yapı Kredi Bankası Yatağan Şube Müdürü Banu Güldoğan tarafından Polis Amca Kütüphanesinde teşhir edilmek üzere İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’a teslim edildi.

Polis Amca isimli çocuk kütüphanesinden kitapların ödünç olarak alınması ve verilmesi esnasında, yüksek düzeyde dezenfeksiyon sağlayan yeni nesil anti-mikrobiyal bir çözelti ile de dezenfekte edileceği de yetkililer tarafından belirtilmişti. Dileyen vatandaşlar da kullanılmamış olmak kaydıyla kurulacak olan kütüphaneye kitap hibe edebilecekler.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68