Polis Haftası nedeniyle lokma döktürdüler

Polis Haftası nedeniyle Yatağan Polis Merkezi Amirliği önünde şehit ve gazilerin hayrına lokma döküldü. Etkinliğin ardından, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edilen hizmet aracı nedeniyle tören düzenlendi.

Polis Haftası nedeniyle lokma döktürdüler
 Yatağan İlçe Emniyet Müdürü Ali Özher ve Yatağan’da görevli polis memurları tarafından Polis Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikte, şehit ve gazilerin hayrına mevlit okutularak vatandaşlara lokma ikram edildi.

Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümünde düzenlenen etkinliğe, Yatağan Kaymakamı Gökay Özkan, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Kamil Kıspet, Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Yatağan İlçe Emniyet eski Müdürü olan Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Oğuz Kaan Akçal, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlik sırasında konuşan İlçe Emniyet Müdürü Ali Özher, şehit olan tüm emniyet güçlerine Allah’tan rahmet diledi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Yatağan’da kullanılması için İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edilen araç hakkında konuşan Özher, “Sağlık sorunları veya yaşı nedeniyle müdürlüğümüze veya amirliğimize gelemeyen vatandaşlarımızın işlemlerini, yerinde yapmak için bu aracı görevlendireceğiz. Aracı tahsis etmelerinden ötürü İl Emniyet Müdürlüğümüze şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Müdürlük olarak, Yatağan halkının memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını anlatan Özher, şöyle konuştu:

“Bu zamana kadar, suç ve suçlularla mücadelede, birçok başarılı çalışmalara imza attık. Daha önceki amirlerimiz ve yöneticilerimiz ile önemli çalışmalar yapılmıştı. Biz de daha iyisini yapmak için uğraş verdik. Bu çalışmalarımız sırasında, bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Kaymakamımız, daire amirlerimiz, Yatağanlı işadamlarımız ve halkımıza teşekkür ediyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER