Polis Koleji Sınavında İki Öğrenci Başarılı Oldu

Polis Koleji Sınavında İki Öğrenci Başarılı Oldu

Polis Koleji Sınavında İki Öğrenci Başarılı Oldu

Polis Koleji Aday Tespit Sınavı'nda başarılı olan adayların isimleri, Yatağan Emniyet Müdürlüğü tarafından açıklandı. Açıklamaya göre Yatağan'dan TEK Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'nda eğitim gören Ercan Turgut ve Bozarmut İlköğretim Okulu'nda eğitim gören Fatih Turgut, Polis Koleji Aday Tespit Sınavı'nda başarılı oldular.

Polis Koleji Aday Tespit Sınavı'nda başarılı olan adayların isimleri, Yatağan Emniyet Müdürlüğü tarafından açıklandı.

Yatağan Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan duyuruda, 81 il merkezinde gerçekleştirilen Polis Koleji Aday Tespit Sınavı sonuçlarına göre başarılı olan adayların isim listelerinin şubelere dağıtıldığı, Yatağan'dan iki öğrencinin Aday Tespit Sınavı'nda başarılı olduğu ve gerekli bilgilerin Yatağan Emniyet Müdürlüğü'nde edinilebileceği belirtildi.

Ayrıca, Muğla'nın herhangi bir bölgesinden Polis Koleji Aday Tespit Sınavı'na giren öğrencilerin de sınavda başarılı olup olmadığını Yatağan Emniyet Müdürlüğü'nden öğrenebileceği açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre Yatağan'dan, TEK Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'nda eğitim gören Ercan Turgut ve Bozarmut İlköğretim Okulu'nda eğitim gören Fatih Turgut Polis Koleji Aday Tespit Sınavı'nda başarılı oldular.

Ayrıca açıklamada, sınavda başarılı olan adayların en kısa sürede İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Åžube Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerektiğine özellikle vurgu yapıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68