Polis Merkezi Amirliği Pırıl Pırıl Oldu

Polis Merkezi Amirliği Pırıl Pırıl Oldu

Polis Merkezi Amirliği Pırıl Pırıl Oldu

Geçtiğimiz günlerde tadilata alınan Yatağan Polis Merkezi Amirliği binasının tadilatı Müdürlük binasında olduğu gibi kısa sürede tamamlandı. Yeni görümümü ile pırıl pırıl olan binanın açılışı, dün, İl Emniyet Müdürü Kadir Ay tarafından yapıldı.

Yatağan Emniyet Müdürlüğü binasının tadilatının tamamlanıp hizmete açılmasının ardından, bir süredir karakol binası üzerinde yapılan çalışmalar da tamamlandı. Yeni görünümüne kavuşan karakolun açılışına tadilat masraflarına sponsor olan hayırseverlerin yanı sıra Muğla İl Emniyet Müdürü Kadir Ay da katıldı.

Karakol binasında yapılan tadilat çalışmalarında, binanın alt zemini ve üst zemini komple yenilendi. İç dekorasyonu ve teknolojisi de yenilenen karakol yeni görünümüyle daha şeffaf hale geldi.

Karakolun açılışına, Muğla İl Emniyet Müdürü Kadir Ay, Yatağan Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal, Yatağan Emniyet Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Abdullah Kutlu, tadilat çalışmalarında emeği geçen hayırseverler, Ayhan Mermer, Ermaş Mermer, Uysal Pen ve Akbank yetkilileri katıldı. Yenilenen binanın açılış kurdelesini Muğla İl Emniyet Müdürü Kadir Ay Yatağan Emniyet Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Abdullah Kutlu birlikte kesti.

MÜDÜR'E TEÅžEKKÜR ETTİ

Kurdelenin kesilmesinin ardından yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Muğla İl Emniyet Müdürü Kadir Ay, yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Yatağan İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal'a teşekkür etti.

 

Kadir Ay basına yaptığı açıklamada; “Yatağan Emniyet Müdürlüğü, daha önce yaptığı çalışmalarla Emniyet Müdürlüğü binasını komple tadilattan geçirmiş ve Yatağan'a yakışır bir Emniyet Müdürlüğü binası meydana getirmişti. Tıpkı o zaman olduğu gibi bugün de Polis merkezi binasının açılışını yapmak üzere Yatağan'dayım. Yatağan Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal'ı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum, tadilat çalışmalarına destek veren hayırsever vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum.

Bir insan suçlu bile olsa insan haklarına yakışan karakollarda gerekli işlemlerinin yapılmasını hak ediyor. Bu nedenle sadece binaların düzenlenmesi alanında değil teknolojinin nimetlerinden faydalanma konusunda da gerekli girişimlerde bulunuyoruz. Amacımız halkımıza özellikle pasaport, plaka çıkarma vesaire gibi hizmetleri en kısa zamanda en iyi ve en güzel şekilde vermektir” diyen, Kadir Ay, doğu illerine yapılan tayinlerle Muğla'dan 110 polisin tayini çıktığını yerine 220 polis geldiğini belirterek, “Muğla'da toplam da 2500 polis görev yapmakta, 30 bin yeni polis alımından sonra bu sayı hayli daha artacak”  dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68